Yer imleri

Aven Kolonisi

Alternatif isimler:

Aven Colony Şehir kurma ve askeri strateji unsurları ile hayatta kalma simülatörü. Oyun, bu türe özgü olmasa da mükemmel grafiklere sahip. Ses tasarımı düşük değil, her şey çok yüksek seviyede.

Uzak bir gelecekte, önemli mesafelerde uzay uçuşları mümkün olduğunda ve dünyanın kaynakları tükendiğinde, dünyanın liderliği Awen adlı gezegeni kolonileştirmeye karar verdi.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu programın lideri siz olacaksınız.

Oyunda birçok göreviniz olacak:

  • Kaynak çıkarmayı yönet
  • Gezegenin farklı bölgelerinde yeni yerleşimler inşa et
  • Teknolojiyi geliştir
  • Düzeni ve suç oranını koruyun
  • Havanın etkileriyle mücadele edin ve binaları doğal vahşi yaşamdan koruyun

Oyun heyecan verici, geliştiriciler sıkılmaya fırsat bulamamak için denedi.

Benzer birçok oyun gibi, burada da başarının anahtarı dengedir. Koloninin yaşamı için gerekli tüm kaynakların yeterli olduğundan emin olun, ancak gelişmeyi unutmayın.

Oyunda mevsim değişikliği var. Kış burada çok şiddetlidir. Rahatsızlık, sıcaklığı düşürmenin yanı sıra, bu dönemde çok aktif olan yıldırımdan kaynaklanır.

Hava koşulları ve mevsimlerle ilgili olmayan afetler var. Örneğin, gezegenin bağırsaklarından kaçan boğucu gaz bulutları hiç de ender bir olay değildir.

Hızlandırılmış bir hızda hastaneler inşa etmek ve bir aşı üzerinde çalışmak için gerekli olacak savaşmak için tehlikeli hastalık salgınları vardır.

İklim, gezegenin farklı yerlerinde değişiklik gösterir. Ek olarak, flora ve faunada farklılıklar vardır.

Fauna hiç zararsız değildir ve binalara saldırabilir. Koruyucu kuleler inşa etmeniz gerekecek ve onlar bile binaları gezegenin bazı yerlerinde yaşayan devasa yeraltı solucanlarından her zaman koruyamazlar.

Aven Colony oynamak kolay değil, ama oyunu bu kadar ilginç yapan da bu.

Buradaki ana bina kaynağı metaldir. Oyundaki hemen hemen tüm binaları inşa etmek için kullanılır.

Diğer yiyeceklerden daha zor elde edilen

A kaynak. Mahsullerin yaratılmasından bitmiş ürünlerin alınmasına kadar, oldukça uzun bir üretim zinciri.

Ayrıca, malzemeleri depolamak için çok sayıda depoya ihtiyacınız var. İlk başta, depolama tesisleri sürekli olarak eksiktir.

Çalışan dronlar özerk değildir. Çalıştıkları yerden çok uzakta olmayan makineleri çalıştıran personel bulunmalıdır.

Sömürgecilerin hayatını doğrudan etkiliyorsunuz. Çalışma gününün uzunluğunu bile değiştirebilirsiniz.

Quest, koloninizin daha hızlı büyümesine yardımcı olacaktır. Bunlar, belirli miktarda kaynağın çıkarılması için görevler olabilir. Ya da gerekli binaların inşaatı.

Depolarınızda çok fazla gereksiz ürün biriktirdiyseniz, önemli değil. Fazlalığı, eksik olduğunuz kaynaklarla değiştirebilirsiniz.

Aven Colony PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki bunun bir yolu yok. Oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Kendinizi zorlu bir uzay kolonizasyonu misyonunun lideri olarak denemek ister misiniz? Oyunu hemen yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more