Yer imleri

Muz Savaşları

Alternatif isimler: Muz Savaşları

(çevrimiçi Banana Savaşları) Muz Savaşları - & laquo tarzında eğlenceli bir online oyun; voynushki & raquo;.

, Banana Savaşı online oyun muz cumhuriyeti bir diktatör olmak istiyorum - sizin için! Sen heyecanlı savaşlar, heyecan verici görevler ve çeşitli turnuvalara katılmak için korkusuz paralı asker ve haydut bir müfreze yol açabilir.

Bu online oyun & nbsp; Muz Savaşları öncesi kurulum gerektirmeyen, internete erişimi olan herhangi bir bilgisayarda çalınabilir. Bu kadar alan, bu yüzden oyunu Banana Savaşları & nbsp almaz, siz yavaş makinelerde bile oynayabilirsiniz. Çalmayı başlatmak için, oyunda Banana Savaşları sadece Kayıt gerekir.

Kayıt & nbsp; şöyle Muz Savaşları geçerli: Oyun sitesinde, kayıt altına adınızı (nickname) girin - oyunda çağrılacak hangi isim Cinsiyetinizi seçin. Sonra, (eğer kayıt onayı alacaksınız hangi e-posta adresi) Yaşadığınız ülkenin adını seçin, parolayı iki kez girin ve laquo E-tesisi girin; yukarı & raquo;. Şimdi online Muz Savaşları oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

paralı senin bertaraf kadrosuna sahip olması ve pas & laquo gerekecektir Oyunun başında; Young Diktatör & raquo Okulu, yani - oyunda başlamanıza yardımcı olacak birkaç basit görevleri gerçekleştirmek.

oyuncular soğutucu, sen turnuvalara katılmak gerekir kim olduğunu bulmak amacıyla.

aşağıdaki oyun - Eğer iyi bir tamamlayıcı mevcut kadrosu ihtiyaç ve diğer oyuncular bir grup ile savaşa gönderilen ve kullanışlı bir kazan, para, ve bir şey olsun. Para onların gadget'lar tamamlayacak güç ünitesi, yeni birimler (örneğin, yeni ekipman (cip, tanklar) satın yeni askerler işe), satın artan harcanabilir - Bu birimin savaş yeteneklerini artırmak unsurlar, (ç bire fazla olabilir birimi). Ardından, onarabilir ve erkekler tekrar savaşta meşgul ve oyun & nbsp tedavi için, Banana Savaşları ile ilgili.

özelliği yoktur - Muz Savaşları online oyun oyuncu savaş seyrini etkilemeye izin vermez, o, sen savaşa kadronda doğrudan ve katılımınız biter, senin birimleri düşman birimleri ile savaşmak. Bu nedenle, daha hızlı, daha iyi hazırlanmış ve daha dik düşman ordusu okudu biri yanı sıra kendi muharebe birimlerini geliştirilmiş birini kazanma bu oyunda.

oyun kazanç ve kayıpları izler ve bir itibar kazanmak, bir sonraki seviyeye gidebilirsiniz. Her yeni bir seviyeye taşımak için tekrar ilginç çeşitli görevleri gerçekleştirmek için istenecektir. Bunları karşılamak için çeşitli girişimler sürebilir. Ama her seviyede verimliliği artırmak ve ana hedefe yakın.

Her yeni seviyede ekibinizin savaş yeteneklerini artırıyor ile

, onların sayısını arttırarak geliştirilmiş performans ile birimlerin yeni türleri vardır.

Banana Savaşları & nbsp; farklı düzeylerde savaşlar savaşçılarının sayısına göre farklılık online oyun Bu savaşta yer ve kaç kez savaş kadronda paraşüt edebilirsiniz alacaktır. Örneğin, ilk seviye, takım 5 üniteden oluşmaktadır ve bunlar sadece bir kez sahada arazi ve birimlerin onlarca üstünde seviyelerinde ve bir kaç kez onları düşüyorlar yapabilirsiniz. Bu arada, üst üste gelmez oyunda zayıf ve kuvvetli güçler, her zaman rakibiniz güçleri tarafından duracak ekibinizin aykırıdır.

Online ve hoş göz grafik, oyun mizahi tarzı, ilginç işler ve heyecan verici turnuva çok zevk; Muz Savaşları & nbsp;

Oyunu & nbsp oynayabilirsiniz.

Eğer serbest zaman zevk almak istiyorsanız

, o zaman bu oyun tam size göre! Oyunun Basit, sezgisel kontrol, fırsat Internet erişimi olan herhangi bir bilgisayarda oynatmak için (yalnızca bir kerelik sadece birkaç dakika sürer Muz Savaşları, kayıt), oynamak için izin yanı sıra diğer oyuncular ile sohbet.

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more