Yer imleri

Muz kral

Alternatif isimler: BananaKing

Banana King Online & ndash; Sadece bir tarayıcı gerektirir özel ücretsiz online oyun. Banana King online oyun dünyada popülerlik ve çok lezzetli bir ürün & ndash yetiştirilen plantasyon sahipleri tarafından doldurulan özgün bir dünyadır; muz. Onlara katılmak ve kendi alanında bu büyüleyici çalışmaya başlamak için, sadece Banana King online kayıt gerekir.

Tabii ki, kendilerini gelmedi (oyuna davet arkadaşı oynarken, karakter, şifre, e-posta adı ve böyle bir arkadaşım:

Sadece şu bilgileri girmeniz gerekir, Banana King hiçbir taahhüt gerektirir oyunda Ol mevcut). Ardından, oyunun kurallarına katılıyorum ve düğme Yeni bir hesap kaydı basar. Bu adımlardan sonra, oyun karakteri durumu sayfasında bulacaksınız. Bu sayfada oyun karakterler hakkında bilgi okuyabilirsiniz.

Ayrıca, istihdama bir bağlantı vardır. Bağlantı işe Internet büyük expanses bulacak ve yeni plantasyon sahipleri iş için onları işe. Davetiniz yeni bir oyuncu kayıtlı ise, para ve muz sizin için meşru bir ödül vardır. Bu fırsatı göz ardı etmeyin. Sonuçta, her yeni kullanıcı için sadece bir kerelik bir bonus elde edemezsiniz, ancak gelecekte yarar. Bir oyuncu üçüncü seviyeye ulaştığında, 50 $ ve 1 tecrübe noktasına sahiptir. Arkadaşlar çok teşekkür davet eğer Banana King Online kolay hale oyunu oyna.

Peki, nerede başlar ve ne dikkat etmelidir? Üyelik Banana King geçti ve iki için yeterli olmalıdır bir alan ve fidelerin sahip, içine aldım. Bir dakika israf etmeyin! Tarlasını numaralı seribaşı ve hasat için bekleyin. & Nbsp gördüğünüz görüntüler; Ekim, her zaman olgunlaşma muz hangi aşamada güncel size yetişmek ya da olabilir alanı boş ve ekim için hazır. Buna ek olarak, altta o hasat etmek mümkün olacak ne zaman ana kadar kalır ne kadar zaman gösteren bir sayaç var. Olgun meyve toplama sonra, pazara gitmek olabilir. Ama hızlı bir şekilde mallarını satmak için paldır küldür geri acele etmeyin. Fiyatları dalgalanma unutmayın. Bu nedenle, satış için en elverişli anı seçmek için bu varyasyonları takip etmek en iyisidir. Ancak, tam olarak gelir her zaman aynı değildir. Vytorg satılan muz miktarına bağlıdır, ve hasat farklıdır.

para satışı yanı sıra davet edilen oyuncular için ücret olanlar farklı şekillerde geçirebilirsiniz gelen ilerler. İlk olarak, ağaçlandırma yatırım gerektirir. Sürekli bir sonraki ekim için fidan satın almanız gerekir. Aynı pazarda satın alınabilir. Tek bir alanda işlenmesinde 36 fidan ihtiyacımız var. Seviye 2 ulaştığında, ikinci alanın uygun bir satın alma olur. Iyeliğinizi genişletin, gerçek bir muz kralı olmak için daha fazla şansı olacak. İkinci olarak, para için ajanlar ve casuslar kiralayabilirsiniz. Onların yardımı sayesinde sabote etmek kolaydır. Onlar keşif amaçlı rakiplerin topraklarına gönderilen, hatta muz ve diğer insanların dolar çalmak bunları sipariş edilebilir. Ama sen yalnız değilsin ve plantasyon riski akıllı soygun olduğunu unutmayın. Bu nedenle, aynı para yardımıyla, kendi alanlarında güvenilir koruma ilgileneceğim. Üçüncü olarak, para karakterini incelemek ve performansını artırmak için yararlı olacaktır.

Banana Kral oynamaya başlamadan önce takip ne özellikleri bakımından incelenecektir. Bu oyunun başarısına bağlıdır. & Nbsp; Online oyun Banana King gibi büyüme, hasat muz satan muz zaman gibi kavramları içermektedir, plantasyon korunması, ağaçlandırma ve deneyim saldırı. Büyüme yanıt süresini artırarak, kırpma bekleme süresinin azaltılmasını başaracaktır. Hasat muz & ndash; Toplanan meyveler miktarıdır. Muz piyasa fiyatları üzerinde doğrudan etkisi Satış. Plantation & ndash korunması; muhafız kalitesi ve onları istihdam maliyeti sorumlu karakteristiği. Plantasyon saldırı misyonu planlanan saldırı sonucu bir rol oynar ve ajanların alımı için gerekli miktarını belirlemek. Holding Muz Kralı oynayacak kazanacaklardır bir deneyim, yeni seviyelere taşıyacaktır.

Banana King online oyun size bir daha eğlence sunuyor. Zaten gerekli çalışmaları ile başa varsa, boş boş oturmak yok. Eğer bir hazine avı gitmek varken, neden sıkılmak? Bu sadece ilginç değil, aynı zamanda yararlı değildir. Değerli bir hazine bulmak için bir şans var. Siz bitkiler, muz, para ve hatta korsan hazine alabilirsiniz.

da diğer oyuncular ile mesajlar yoluyla iletişim fırsatını kaçırmayın. Böylece çeşitli haberlerin farkında ve belki de sabotaj planı uyardı olacak.

oyun iyi oyuncuların bir listesi vardır. Sıralamanızı yükseltmek, puan kullanabilirsiniz. Bu muz miktarını izlemek için gerektirir. Bu listedeki ilk olmak başarırsanız, o zaman gerçek bir muz kraldır! Geride bırakmak rakipleri için çalışıyoruz sizin iktidarda olduğuna inanıyoruz!

ücretli bir hesap ile yapabilirsiniz oyunu çevrimiçi Banana King oynamak. Onun alımı, oyun reklam kurtulmak için yardımcı olacak her yeni seviye için dolar kredi almak, karakter için bir avatar yüklemek için bir fırsat sağlayacaktır. Oyun sahadan günde 6 kez ekmek olabilir. Ücretli hesabı da bunu 8 kez yapmanızı sağlar. Ben onun satın alma karlılık düşünmek gerektiğini düşünüyorum. Ancak, dava tutumlu ve her istediğiniz gibi alır. Yapacak bir şey zorlamak için değil kesinlikle tavsiye, ancak!

kendileri kendi yararları değerlendirmek bu heyecan verici bir oyun oynamak için deneyin. Hayal kırıklığı size tam tehdit değil! Bu, tüm çabalara eşlik iyi şanslar diliyorum sadece kalır!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more