Yer imleri

sürgün

Alternatif isimler:

Banished Bir şehir kurma simülatörünün unsurlarıyla ekonomik strateji. Oyun iyi gerçekçi grafiklere ve yüksek kaliteli seslendirmeye sahiptir.

Playing Banished, öncelikle şehir kurma simülatörlerini sevenler için ilginç olacak, ancak diğerleri bu oyunu beğenebilir.

Oyundaki göreviniz bir grup yerleşimcinin hayatta kalmasına yardım etmektir. Bunu yapmak için, yerleşim yeri kurmak için uygun bir yer seçin. Yakınlarda kaynak kaynaklarının olması önemlidir.

Oyun, teknolojik ilerlemeden ziyade sosyal alanın gelişimine odaklanıyor. Tüm sakinlerin mutlu olduğundan ve nüfusun arttığından emin olmalısınız.

Hedeflere ulaşmak için ihtiyacınız olacak:

  • İşlem alanları
  • Yaşam koşullarını iyileştirin, zamanında yeni evler inşa edin
  • Isıtma için yakacak odun depolama
  • Ticaret
  • Balık yakala ve meyve topla

Oyunun çok sert kışları var. Kış dönemi için hazırlanmaya ilkbaharda başlamak daha iyidir, aksi takdirde ihtiyacınız olan her şeyi stoklamak için zamanınız olmayabilir.

Bir ticaret noktası kurarak, fazla ürünleri satabilecek ve yeterince sahip olamayacağınız kaynakları satın alabileceksiniz.

Tarlalarınız tüm yıllarda aynı verimi vermiyor. Bu, hava faktörlerinden etkilenir. Bazı yıllarda bol hasat alırsınız ve her şey yolunda gider. Ancak bazen nüfusun ihtiyaçlarını zar zor karşılıyorsunuz.

Nüfus artışı doğrudan insanların şu anda ne kadar iyi yaşadığına bağlıdır. Yeterli yaşam alanı, yiyecek ve giyecek var mı?

Ayrıca, oyunda tüm sakinlerin belirli mesleklere eğilimi vardır. Genç kuşaklar arasında daha çok çiftçi var ya da tam tersi, oduncular ya da balıkçılar. Bu dikkate alınmalıdır. Bu koşullarda dengeli bir üretim yapmak çok zor olacaktır.

Bu oyunda başarıya giden yol her şeydeki dengedir. Dengeleme çok zor. Kaynakları gerekli olana değil pervasızca harcamak yeterlidir ve önümüzdeki yıllarda yerleşiminizin ayakta kalması çok zorlaşacaktır. Bu nedenle, bu oyundaki her adım için çok dikkatli düşünmeniz gerekiyor.

Köy arka arkaya birkaç yıldır ilerleme kaydetmediyse üzülmeyin. Tıpkı günlük hayatta olduğu gibi, burada da işler her zaman plana göre gitmez ve bu konuda hiçbir şey yapılamaz. Sadece hata yapmamaya çalışmanız ve genişleme ve gelişme için daha uygun zamanları beklemeniz gerekiyor.

Oyunda uzun bir süre geçmesine rağmen bir köyü modern bir şehre çeviremeyeceksiniz. Geliştiriciler, teknolojik ilerleme olasılığını fark etmediler. Bu oyunda yerleşim biraz farklı bir şekilde gelişiyor, köyün büyüklüğü ve nüfus artıyor. Belki gelecekteki güncellemelerde teknolojiler geliştirmek ve binaları iyileştirmek mümkün olacaktır.

PC'de ücretsiz olarak yasaklanmış indirme maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam platformundan veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Oyuna hemen başlayın, siz olmadan yerleşimciler yakın ölümle karşı karşıya kalacak, zorlu bir dünyada hayatta kalmalarına yardımcı olacak ve hayatlarını iyileştirecekler.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more