Yer imleri

Ahır İpliği

Alternatif isimler:

Barn Yarn, iki türü, çiftlik simülatörünü ve gizli nesneleri birleştiren bir oyundur. Sonuç olarak ne oldu, PC kullanarak oynayabilirsiniz. Grafikler klasik tarzda, karikatürize, basit görünüyor ama çok güzel görünüyor. Seslendirme ve müzik seçimi ile iyi bir iş çıkarmışlar. Tüm karakterler oyuncular tarafından seslendirilir ve müzikler uzun süre kesintisiz dinlenebilecek şekilde seçilir.

Kendini çok iyi kanıtlamış bir yayıncının projesi ve ilk bakışta bunun bağımsız bir oyun gibi görünse de hissediliyor.

Tür bir yandan oldukça sıra dışı, önünüzde olağan görevlere sahip klasik bir çiftlik var.

  • Evinizin etrafındaki tarlalarda ve çimlerde sebze ve meyve yetiştirin
  • Evi toplayın ve yeni mobilyalarla döşeyin
  • Hayvanları sahiplen ve onlara bak
  • Ürünleri depolamak için üretim binaları ve ahırlar inşa edin
  • Çiftlikte üretilen ticari mallar

Tıpkı normal bir kır çiftliği gibi, ancak bazı aktiviteler gizli nesne bulmacalarını çözmenizi gerektirecek.

Örneğin, evi gerçek anlamda eski çöplerden temizlemeniz gerekecek. Çöpü çıkarın ve şeyleri sıralayın. İhtiyacınız olmayan şeyleri satmak, size çiftliğinizi inşa etmek için kullanabileceğiniz parayı getirecektir.

Ne kadar uzun süre oynarsanız ve oyunda ne kadar ilerlerseniz bulmacalar o kadar zorlaşacaktır. Mevcut 6 moddan birinde oynarken çeşitli şekil ve boyutlarda 3000'den fazla nesne aramanız gerekir. Arama sırasında, oyunda 60'tan fazla bulunan inanılmaz iç eşyalar elde edeceksiniz, bunlar üç farklı stilde geliyor. En çok neyi sevdiğinizi seçin.

Plarix ürünlerini oynadıysanız muhtemelen'ye aşina olduğunuz oyunun kahramanları. Eski arkadaşlar yardımınız olmadan yapamazlar. Terk edilmiş bir ahırı, çatısı altında hem insanları hem de hayvanları barındıracak rahat ve sıcak bir çiftlik evine dönüştürün.

Playing Barn Yarn öncelikle bu yayıncının projelerine aşina olanların ilgisini çekecektir ancak bu ayrı bir hikaye olduğu için tüm oyuncuların ilgisini çekebilir. Basit eğitim sayesinde, yeni başlayan biri bile oyunun mekaniklerini anlayabilir ve kontrol edebilir.

Geliştiriciler, olanları çeşitlendirmeye çalıştı. Sadece günün saat değişikliğini değil, aynı zamanda mevsimleri de uyguladı. Bu da mevsime göre aktivite alanlarını değiştirmenizi sağlar ve sıkılmanıza izin vermez.

Tatil sırasında kutlama için hazırlanmanız gerekecek. Böyle günlerde alışılmadık dekor unsurları elde edebilirsiniz.

Eşya aramaya ek olarak, daha birçok mini oyun sizi bekliyor, Barn Yarn oynadığınızda tam olarak ne öğreneceksiniz.

Oyunda göreviniz Joe'nun hayalini gerçekleştirmek, o bölgedeki en iyi çiftliğe sahip olmayı hayal ediyor. Bu olmadan önce, birlikte çok çalışmanız ve ilk etapta kazandığınız parayı neye harcayacağınızı doğru planlamanız gerekecek.

Barn Yarn'ı bu sayfadaki linke tıklayarak PC'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Neşeli asistanlar eşliğinde bölge çapında ünlü bir çiftlik inşa etmek için oyunu hemen yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more