Yer imleri

Hell Bastards

Alternatif isimler: Hell Bastards

Cehennem oyna Bastards böylece düşmanın kalbinde saygı ve korku kazanmak gerekiyor ve o zafer götürecektir. Eğer oyun hakkında bilgi almak gerekir ve oyunu açıklayan tüm kurallara, kabul ederseniz, size uygun hücrelere bir kene koymak gerekir. Zamanla, diğer Los Angeles, Seattle, Chicago, Austin ve Miami gibi şehirlerde, diğerlerinin yanı sıra kilidini açabilir. Zamanla bu depo gibi barlar, dövme salonları, genelevler, striptiz kulüpleri, gece kulübü, bir boks halka, bir kulüp evi, ilaç fabrikası, casino veya atölye türlü gibi, başka herhangi bir noktaya dönüştürülebilir. Buna ek olarak, aynı zamanda otomobil, kamyon, özel jetler ve helikopterler farklı türde alabilirsiniz, ama sen çete lideri statüsünü yükseltmek için bisikletçileri yasaklamak artırarak statülerini artırmak gerekir.

Ayrıca oyunda olmayacaktır zaman herhangi bir zamanda sizin adınıza uyuşturucu satacak birini kiralayabilirsiniz. Eğer bir yüksek puanı almak eğer şehir Cehennem Online oyun Bastards mevcut ulaşım en iyi modları almak için, sen polis koruması, baskınları ve yeni fırsatlar sağlanacaktır. Bu oyuna ilgi iseniz hemen tüm kartları veremiyoruz çünkü

, daha sonra, zaman kaybetmeyin ve oyun kaydolmak ve daha bir çok onu bilmek alamadım!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more