Yer imleri

Galaksi için Savaş

Alternatif isimler:

Battle for the Galaxy, mobil cihazlar için bir uzay stratejisidir. Oyun harika grafiklere sahip. Müzik ve ses oyunculuğu, suçlamanın ötesinde.

Galaksinin kontrolü için yapılan savaşlara katılacaksınız.

Oyun birkaç türü birleştiriyor:

  • Kentsel bina simülatörü, üssü inşa etmenizi ve donatmanızı gerektirecek
  • Kule Savunması Düşmanların bölgenize girmesini olabildiğince zorlaştırmak için savunma hatları oluşturun
  • Gerçek zamanlı strateji, düşman üslerine yapılan saldırı sırasında birliklere liderlik eder

Bu liste, oyundaki çeşitli görevleri tam olarak kapsamaz. Battle for the Galaxy oynadığınızda kendiniz keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Fakat oyuna başlamadan önce kısa bir eğitimden geçmenizden kesinlikle zarar gelmez. Ondan sonra kendinize bir isim bulun ve başlayın.

Bu durumda, bir şehir değil, bir üs inşa etmeniz gerekiyor, ancak bu, görevi basitleştirmez. Her bina için doğru yeri bulmak son derece önemlidir. Bu, savunma yapılarıyla birleştiğinde size saldırmayı çok zorlaştırabilir. Rakipler tüm hedeflere ulaşamazsa, kaynaklar zarar görmez.

Baskınlara misilleme yaparken, hangi tarafa ve hangi kuvvetlerle saldırmanın en iyi olduğunu düşünmeniz gerekir. Saldırı stratejisini bulmak zaman alacaktır, ilk başta başaramazsanız cesaretiniz kırılmasın.

Silah taretleri gibi binaların, yeterli kaynağa sahip olduğunuzda yükseltilmesi gerekir. Ek olarak, yeni teknolojiler üzerinde çalışın, bu küçük ordunuzu geliştirecektir.

Parametrelerin iyileştirilmesi başarının çok önemli bir bileşenidir, ancak daha da önemlisi şehir düzeninin, duvarların ve top taretlerinin doğru planlanmasıdır. Saldırırken, saldırı ekibinin kompozisyonunun doğru seçimini yapmak önemlidir. Duruma bağlı olarak, bazen tüm birliklere aynı anda saldırmak gerekli değildir, ancak bazen tam tersine, çeşitli yönlerden tüm kuvvetlerle bir saldırı en etkilidir.

Tatilleri takvimden takip edin. Böyle günlerde oyun içinde benzersiz ödüller içeren özel yarışmalar vardır.

Oyun içi mağazada genellikle indirimler vardır. Süslemeler veya çeşitli kaynaklar satın alabilirsiniz. Hem oyun para birimi hem de gerçek para için satın alabilirsiniz. Ürün yelpazesi her gün değişir, tatil indirimleri vardır.

Günlük görevleri tamamlamak ve oyunu ziyaret etmek için hediyeler verilmektedir. Bir günü bile kaçırmamaya çalışın.

Sürekli olarak saldırıları tek başınıza püskürtmeniz, bir ittifaka katılmanız veya kendi ittifakınızı oluşturmanız gerekmez, birlikte oynamak çok daha kolay ve eğlencelidir.

Müttefiklerinize yardım etmeyi reddetmeyin, onlar da kesinlikle size aynısını yapacaklardır. Yerleşik sohbeti kullanarak arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Oyun modları, turnuvalardan oyuncular arasındaki düellolara kadar çoktur. Kimse sıkılmayacak. Savaşlar arasında üssünüzle ilgilenmek en iyisidir.

Bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de

Battle for the Galaxy'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunu hemen yükleyin, galaksiyi fethetme şansını kaçırmayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more