Yer imleri

Battlebit Yeniden Düzenlendi

Alternatif isimler:

Battlebit Remastered, birinci şahıs bakış açısına sahip sıra dışı bir çevrimiçi nişancı oyunudur. PC'de oynayabilirsiniz. Buradaki grafikler alışılmadık, bir yandan basitleştirilmiş bir tarzda yapılmış, diğer yandan detayları muhteşem ve oyun hiç de klasik gibi görünmüyor. Ses oyunculuğu iyi, müzik oyuncuları memnun edecek ve çok sayıda olacak yoğun savaşlar için çok uygun.

Battlebit Remastered'da askeri teçhizat ve uçakları kullanarak yoğun savaşlarda gerçek rakiplerle dövüşerek ilginç zamanlar geçireceksiniz.

Çatışmaya girmeden önce, kontrolün özellikleri hakkında her şeyi öğreneceğiniz bir eğitim görevinde kısa bir brifingden geçeceksiniz.

Ardından oyun görevlerini tamamlamaya başlayabilirsiniz:

  • Savaşacağınız alanı keşfedin, oyunda toplamda 19'dan fazla harita var
  • Çeşitli silah türlerini kullanmayı ve ekipmanı çalıştırmayı öğrenin
  • Savaş alanında kullanılan becerilerdeki ustalığınızı artırın
  • Cephaneliğinizdeki silah sayısını artırın
  • Derecelendirme tablosunda en yüksek sıralar için diğer oyuncularla yarışın

Battlebit Remastered PC'de yapacağınız başlıca aktiviteler

Bu oyundaki savaşların ölçeği etkileyici. Güçlü silahlarla tüm binaları yok etme fırsatına sahip olacaksınız. Askeri teçhizatın, donanmanın ve hatta havacılığın katılımı, olup biteni daha da ilginç hale getirecek.

Başarılı olmak için taktik ve strateji denemeleri yapmanız gerekir. Oyunda 45'ten fazla silah türü mevcut; bu cephaneliklerden hangisinin kişisel tarzınıza uygun olduğunu ancak hepsini çalışırken deneyerek öğrenebilirsiniz.

Battlebit Remastered, oyuncuların 250'ye kadar oyuncunun bulunabileceği ve tek bir yerde savaşabileceği savaşlara katılmasına olanak tanıyacak.

Oyun modu mevcuttur, bu sayede Battlebit Remastered'da sıkılmadan bol bol zaman geçirebilirsiniz.

Grafikler klasik tarzda yapılmış olmasına rağmen çevremizdeki dünya burada çok güzel görünüyor. Günün saati değişikliği uygulandı, gün batımları ve gün doğumları büyüleyici.

Her konumun kendine has özellikleri vardır, bunları bilmekten zarar gelmez. Araziyi ve mimari yapıları kullanarak pusu için ideal yeri kolayca bulabilir veya tam tersine bundan kaçınabilirsiniz.

Karşılaşacağınız rakipler farklı seviyelerde olacak, reyting tablosunda üst sıralara ne kadar yaklaşırsanız o kadar tehlikeli görevleri tamamlamanız gerekecek.

Play Battlebit Remastered, tüm nişancı oyunları ve battle royale gibi oyunların hayranlarına hitap edecek.

Oynamak için cihazın internete bağlı olması gerekir. Ayrıca başlamadan önce Battlebit Remastered'ı bilgisayarınıza indirip yüklemelisiniz.

Battlebit Remastered'ı ücretsiz indirme maalesef bunun yolu yok. Bu amaçla oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Tatil günlerinde sembolik bir tutarda indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Bugün bir satış olup olmadığını kontrol edin.

Binlerce oyuncuyla tehlikeli bir göreve çıkmak ve aralarındaki en iyi dövüşçü olmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more