Yer imleri

Battle Dawn

Alternatif isimler: Battle Dawn

Oyun BattleDawn - strateji ve sosyal beceriler dayalı bir oyun. Amacınız - sonuçta güçlü lideri haline veya en büyük ve en ittifakının bir parçası olmak. Sen mutlak güç olma arzusundan haklı diplomasi, askeri kaynakları kullanmak için öğrenmek gerekir BattleDawn Online . Yakında o büyüklük sadece takım çalışması yoluyla elde edilebilir keşfedeceksiniz. Eğer oyunu BattleDawn haline yüce hükümdarı oynayabilir miyim?

oyun öncesi BattleDawn , bilgisayarınız gibi minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB.

oyunda Kayıt BattleDawn çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Daha sonra & raquo oyunu başlatın;;, & laquo; ana sayfada, & laquo seçmek yeni bir oyuncu & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bir Dünya seçin: Mars, Dünya'ya ve Fantezi ve BattleDawn kayıt tamamlanır.

İlk bakışta, bu oyunu benzer MMORTS . Bu oyun bir sıra tabanlı strateji. Sen istediğin yapısı sizin birimleri ile istediğinizi yapabilirsiniz, ancak sırayla BattleDawn Online , bu ileriye taşımak için gerekli ilerleme olması için. Bu sistem size temel savunma ve kontra ayarlarken manevra verir.

BattleDawn modernleşme ve ulaşım amaçlı onun etrafında küçük bir karakol inşa ardından oynamak ve büyük bir kale ev sahipliği ve yapabilirsiniz. Karakolu aynı zamanda silolar ve radar kuleleri gibi şeyler yaratmak için de kullanılabilir. Bu yapıların her biri BattleDawn Online benzersiz yetenekleri ve stratejik avantajları kendi sağlar. Oyuncular yükseltme ve ana kenti desteklemek için büyük ve sofistike yapı inşa edebilirsiniz. Bu yapılar BattleDawn Online altın şeyler sunmak ve enerji gelişmelere yol açabilir. Her yapının güçlü bir ordu kurmak için gereklidir.

Eğer bir üs varsa

BattleDawn Online , daha güçlü ve daha güçlü düşman olmak iyidir. Şantiye oyun için kullanılabilir birimler gelince BattleDawn kullanılmak üzere 27 adet toplam kullanılabilir olduğunu övünür. Oyunda bir asker, bir araba ya da başka herhangi bir araç yaratmak mümkün. Silah ve yeteneklerini 27 olası kombinasyonları oyun bulunmaktadır BattleDawn .

Oyun BattleDawn oyun mevcut iktidarın çeşitli verir. Strateji, aslında diğer oyunlardan gelişmek yeterince ilginç parçalar, değil. Evet, füze siloları inşa etmek ve güç bir silah olarak kullanabilirsiniz BattleDawn Online , ancak en yaygın birimlerinde biraz daha çeşitli görmek güzel olurdu. Oyun sistemi oyuncu saldırı için hazırlamak için biraz zaman verir, iyi dengelenmiş. Oyunun & nbsp diğer önemli yönü, BattleDawn bir casus olduğunu. Eğer bir şey yaratmak için kaynakların ve yapılar elde etmiş kez Spy çok önemlidir. Casus düşman üssü haline nüfuz ve oyunda yer ne olabilir koruma belirlemek mümkün değildir BattleDawn . Bu kolayca düşmanı yok edebilirsiniz etkili bir görev gücü, oluşturmanıza olanak sağlar olmasıdır. k. O hazır olmayacak.

Genel olarak, oyun BattleDawn ndash; Bu rahat bir oyun. Bu ekipman birimlerinin yeterli sayıda ve oyunda harcanan gerçek zaman yoksundur. Bu BattleDawn Online , bir birim ayarları orta miktarda (oyun birimlerinin bir envanter), ve şehir ve ana karakollar için yapısal yükseltmeleri oyuncuyu verir. Ne yazık ki, oyunu BattleDawn şeylerin görsel açıdan çok teşekkür sunmuyor. Bu oyun serbest zaman ve stratejileri oluşturmak için keskin bir zihin ile oyuncular için uygundur. & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more