Yer imleri

Savaş Alanı 5

Alternatif isimler:

Battlefield 5, İkinci Dünya Savaşı'ndaki olaylara adanmış birinci şahıs bakış açısına sahip çevrimiçi bir nişancı oyunudur. PC'de veya dizüstü bilgisayarda oynayabilirsiniz, optimizasyon iyidir. Oyunu çalıştırdığınız cihazın yeterli performansa sahip olması koşuluyla grafikler gerçekçi görünür. Seslendirmeler iyi.

Battlefield 5, modern tarihin en büyük silahlı çatışmasından ilham alan, İkinci Dünya Savaşı'ndaki olaylara adanmış en büyük oyundur. Gelişmiş ülkelerin neredeyse tamamı bu savaşa katıldı. Bu yüzden pek çok oyun İkinci Dünya Savaşı'na adanmıştır.

Savaş alanı gerçekten çok büyük ve aynı anda çok sayıda oyuncu olabiliyor.

İpucu, kontrol özelliklerini hızlı bir şekilde anlamanıza yardımcı olacaktır.

Oyun boyunca asla sıkılmayacaksınız:

  • Savaşmaya uygun mevzilerin yerini bulmak için savaşacağınız alanı keşfedin
  • Kişisel tarzınıza uygun bir silah seçin
  • Savaşlar sırasında ağır ekipman ve uçak kullanmayı öğrenin
  • Karşılaşılan düşmanları yok edin

Burada oyun sırasında karşılaşacağınız ana zorluklar listelenmiştir.

Battlefield 5'i ilk dakikalardan itibaren tüm potansiyeliyle oynamaya başlayabilirsiniz, çünkü tüm silah ve ekipman cephaneliği her yeni başlayanın kullanımına açıktır. Bunun ne kadar başarılı olacağı atıcılıktaki becerilerinize ve deneyiminize bağlıdır.

İlerledikçe silahlar ve ekipmanlar için yeni üniforma setlerinin ve görsel modifikasyonların kilidini açacaksınız.

Her görevden önce, bireysel tercihlerinize bağlı olarak gelecek görevlere en uygun silahı seçme fırsatına sahip olacaksınız.

Gerçek savaşta olduğu gibi, Battlefield 5 PC'de de büyük miktarda askeri teçhizat bulunuyor ve bu sadece dekorasyon değil, aynı zamanda savaş sırasında da kullanılabiliyor.

Battlefield 5'te

Oyun modu sayesinde ne yapacağınızı seçebileceksiniz.

Bu bir tetikçi olmasına ve manzarayı hayranlıkla izlemeye zaman olmamasına rağmen, mimari gibi doğa da güzel ve çok gerçekçi görünüyor.

Hareket sırasında cephenin farklı yönlerinde farklı zamanlarda savaşan birçok askerin kaderine katılabileceksiniz. Arsa ilginç ve uzun süre büyüleyebilir. Her bölümde silah kaplamalarının ve diğer görsel yükseltmelerin kilidi açılır.

Artı, battle royale modunda binlerce oyuncuyla mücadele edecek veya takım görevlerinde yarışacaksınız.

Oynamaya başlamak için Battlefield 5'i indirip yüklemeniz gerekir. Oyun sırasında bilgisayarınızın internete bağlı olması gerekmektedir.

Battlefield 5 bedava indir maalesef seçenek yok. Oyunu geliştiricilerin resmi web sitesinden Steam portalını ziyaret ederek veya bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz. Battlefield 5 sıklıkla indirimde ve bu süre zarfında İkinci Dünya Savaşı'nın en iyi nişancı oyunlarından birini çok daha ucuza satın alma fırsatına sahip olacaksınız.

Zamanımızın en büyük savaşı hakkında daha fazlasını öğrenmek ve çevrimiçi savaşlarda binlerce oyuncuyla savaşmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more