Yer imleri

Battlefield: Bad Company 2

Alternatif isimler: Battlefield: Bad Company 2, Battlefield Bad Company, battlfild

Oyun Battlefield : Bad Company 2 - bir first person shooter, dizi Battlefield dokuzuncu oyunu. Bu kadar şey var p ryamoy netice 2008 « Battlefield yayınlandı: Bad Company ». Projenin Publisher - Electronic Arts . Ve çocukların EA Digital Illusions CE geliştirilmesi üzerinde çalıştı. Birçok kullanıcılara yüksek kaliteli grafikler, yıkılabilir ortam sağlar motor Frostbite, oyun modları, ilginç bir arsa, dinamik savaşlar ve taktikleri uygulamak için yeteneği geniş bir yelpazede çekmek Özellikleri. Bir indir sadece vardır Battlefield : Bad Company 2 olarak hemen taşınır düşmanlıkların bölge. Sen çatışma Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya katılacak. Bu olaylar kurgusal, ama bu muhteşem mene haline gelmez. Ne olup bittiğini daha iyi bir fikir duruyor. Rusya, uğradığı yenilginin rağmen nihayet iyi bir kontra atak grev başardı. Doğu Avrupa, Çin ve Japonya'nın kuzey kısmı yakında insafına bulurlar Rus Silahlı Kuvvetleri . Rusya Küba ve Kuzey Meksika nöbet izledi. Şimdi ve Güney Amerika ülkeleri bu büyük güç ile çalışmaya başlıyor. Rus bilim adamları ABD beklemek fethetmek için güçlü silahlar geliştirmeye başlıyor. Ancak Amerikan Piyade dört umutsuz adamlar vatan nöbet önlemek için pahasına verdi. Yani her şey başladı. Ve bu çatışmaya katılmak, sen Bad Company 2 indir var.

Bir kez monitörde canlı videoyu hadi Battlefield : Bad Company 2, sen ne sıkıntı unutacak. Sen inanılmaz bir macera ve sıcak savaş bekliyor. Siz uygun modu ve hareket seçmek mümkün olacak.

Bad Company 2:

oynamak Battlefield başlamalıyım ve cesur karakterler keşfedebilirsiniz. Yani bu Çavuş Preston Marlowe - ana karakter nişancı shooter. BRAVO-2'nin komutanı rolü Samuel ("Serge" Radford) çavuş aittir. Özel Terrance "Sweet" Sweetwater iletişim ve teknoloji mükemmel bir uzman olarak kabul edilir. Özel George Gordon Haggard (Jr) - Ve de kazmacı patlayıcılar konusunda uzman vardır. Bu cesur şirket birçok şeyi yeteneğine sahiptir! Yapmanız oyun sırasında emin olun.

Sınıflar için olduğu gibi

, Bad Company 2 oyunu gibi seçenekler sunar: İleri, doktoru, mühendisi, izci. Tabii ki, herkes kendi özel amacı vardır. Sırasıyla ve silah Battlefield : Bad Company 2. misc dayanır. Multiplayer, bu sınıflar ve pompalama gibi açılır arasında bölünür. Herkesin silah tabanca, av tüfeği, Thompson makineli tüfek, (keskin nişancı hariç) autoloading tüfek ve otomatik tüfek G3 dahil etmek. Tek oyuncu oyuna göre biraz farklı. Bu durumda, çok oyunculu silah her türlü erişim, ancak ilk yardım kiti, defibrilatör, mühimmat ve oturtulmasıyla araçları kutuları. Yeni silahlara erişim sonra geçen şirketler tarafından açıldı. Temelde kanama nedeniyle size puan olmasından oluşur. Ve savaşın seyrini etkileyen tüm eylemler için puan kazanın. Yavaş yavaş, sonraki bir seviyeye gitmek. Ve buna göre, başlıktaki (50) vardır. Her adım - yeni fırsatlar! Yani bunun için gitmek! Size iyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more