Yer imleri

Savaş alanı

Alternatif isimler: Savaş alanı

Battlefield Hardline Oyunu: Suç Gerilim.

Battlefield Hardline oyunu 20 sürümü için hazırlandı. 03. Games Visceral and DICE tarafından 2015, Battlefield'ın on ikinci serisi haline geldi. Ve Electronic Arts yayıncısı, PC’de Battlefield Hardline’ın indirme olasılığına ek olarak, diğer platformlar için de kullanılabilir olduğundan emin oldu:

  • Bir Xbox
  • 360Xbox
  • PlayStation 3
  • PlayStation 4

Bazen, oyuncağın çıkışı ertelendi, ancak geliştiriciler, oyuncuların oyun alanında rahat olması için nihayetinde eksikliklerin üstesinden gelme arzusuyla bunu açıkladı. Böyle bir coşkunun övgüye değer olması ve reyting üzerinde olumlu bir etkisi var. Sonunda, ana beta testleri geride bırakıldı ve fanlar, kullanıma hazır olan nihai ürün için bekledi.

Görev yapılabilir!

Ayrıcalıklı kardeşler her zaman yakın oldukları için, Mahremiyet ve hukuk Ancak her birinin kendi rolü vardır ve kimse seçilen yolu terk etmeyecektir. Battlefield Hardline'ı indirirseniz, yerel ölçekte değil, tam ölçekli bir savaşa benzeyen suçlu çatışmaların ana hattına atılacaksınız.

Polis haydutlarla savaşıyor, ancak yine de, avcı planlarını gerçeğe dönüştürmeyi başardılar. Soygun, koleksiyonerlere saldırı, ateş etme, rehinelerin kurtarılması için bekliyorsunuz. Eylemler, ipi gökdelenler arasında aktarmak gerektiğinde akrobatik sayılara benzemekte ve arkasında para dolu bir çantayla birlikte karşı tarafa geçmektedir. Başka bir zaman, ipin yüksekliğine tırmanmak için dağcıların yeteneklerini, dik duvarlara tırmanmalarını ya da "kedi" vurmalarını gösterin.

Hizmetinizdeki herhangi bir taraf ilkesiz bir gangster veya sadık bir polis haline gelir, ancak her durumda ekip hareketleri her zaman daha etkilidir, bu yüzden mürettebatı oyunculardan toplayın. Açık alanlarda ve kapalı alanlarda olaylar gelişir ve çevreyi ustaca kullanırsanız, hedefe ulaşmak sizin müttefikiniz olur.

Etkinlikler her zaman muhteşem görünür, araba showroom'unda sökme, bankanın kasasını açma veya laboratuarda çekim yapma gibi. Hedeflere ulaşmak için herhangi bir öğeyi kullanabilir, durumu aşmak için standart dışı çözümler bulabilir, fazladan sunulan mevcut silahları kullanabilirsiniz. Emrinde tabancalar, av tüfeği, farklı bir yelpazede el bombası, çekiçler, coplar, tüfekler, tabancalar, bıçaklar ve hatta kurşun borular.

PC’de Battlefield Hardline’a taşınmak için, pikaplar, motosikletler, zırhlı personel taşıyıcıları ve helikopterler kullanın ve araçlar (ilk yardım çantası, kamuflaj, ipler ve kancalar, el fenerleri, uydu telefonları, tuzaklar ve gaz maskeleri) yalnızca görevi kolaylaştıracaktır.

Siyahın bittiği ve beyazın başladığı yerlerde, eylemler yasanın ötesine geçtiğinde, doğru şekilde davranmanın her zaman cevabı açıkça belli değildir, ancak baş başlangıcını kaybetmemek için kararların hızlı ve radikal yapılması gerekir. Anı kaçırmaya değer ve düşman bundan kesinlikle faydalanacak.

Battlefield Hardline satın almak için standart, özel veya premium bir sürüm seçin. Ana oyun, eklemeler sayesinde, oyun deneyiminizi genişletecek. Battelfield Hardline setlerinde ana kartlara yeni silahlar, çeşitli donanımlar ve aksesuarlar alacaksınız.

System gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Vista SP1 / 7/8
  • RAM: 4 GB RAM
  • İşlemci: Intel Core i3 / i5 2. 4 GHz veya Athlon II / Phenom II 2. 8 GHz
  • Ses Kartı: DirectX 9 ile uyumlu. 0 cihaz
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 veya ATI Radeon HD 5770
  • Sabit disk alanı: 37 GB boş alan
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more