Yer imleri

Battlefield Heroes

Alternatif isimler: BFH

BATTLEFIELD HEROES & nbsp; & Nbsp; Online & ndash; gerçekten sıradışı oyuncaklar düşmanlıkların çevrimiçi temsilcisi. Eğer çok ciddiye oyunu bekliyorsanız, gerçekçi grafikler, düşünceli hikaye gerçek tarihsel olaylar ve tam eşleme silah ve üniforma yüzüne & ndash dayalı; Eğer yanlış adrese geldim.

oyun Battlefield Heroes & nbsp kaydol, çığır açan savaşlar ve aktif askeri kimlikler dünyada ilk ve çok önemli bir adımdır. Battlefield Heroes zaman çok almayacağız kaydol, sadece gelecekteki oyunlar için bir takma ad seçmek bir e-posta adresinizi ve şifrenizi sağlamak ve lisans sözleşmesinin koşullarını kabul etmek gerek.

zaman BATTLEFIELD HEROES & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; kayıt, sonraki önemli bir adım ve ndash geliyor geride kaldığını; karakter seçimi, daha hemen kendi tat ve takdir kahramanı görünümünü özelleştirmek için olasılığı saymazsak, üç olası sınıflar seçebilirsiniz. Birinci olası karakter sınıfı & ndash; Shooter. Tabanca, makineli tüfek ve el bombası ile silahlı tetikçi hızlı çalışır ve en temel & nbsp olması ve dengeli bir karakter türü. Sınıf & ndash Başka; Ağır, savaş korkunç bir savaş gücü olan bir ağır silahlar herkes yere hareket edecek, değil tam kullanımı söz olarak, bu hareketin hızı ödemek için gereklidir. Son olarak, oyun Battlefield Heroes & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; Online karakterler ve ndash henüz üçüncü bir tür sunar; Komandolar. Hızlı ve gizlice, bir kısaca kaybolur eşsiz bir fırsat ve silahlı keskin nişancı tüfeği ve bir bıçak, düşman bir sürü ile başa çıkmak için uzak yalnız yetenekli ve komando var. Ama böyle beceriler için çürük sağlık & ndash ödemek zorunda; ölümcül bir başarısızlık olacaktır herhangi komando makine-topçuların ve piyade göz yakalamak.

zaten, online oyun Battlefield Heroes & nbsp belirttiğimiz gibi; Bu karakterin görünümünü özelleştirmek için geniş yeteneklere sahiptir. Eğer isterseniz, üniforma giymek ve gerçek bir asker gibi bakmak ve istediğiniz & ndash olabilir; renkli gömlek iş takım elbise veya şort. Bütün bu oyun süreci üzerinde kesinlikle hiçbir etkisi yoktur ve kimse ek faydalar sağlar, ama aynı zamanda oyun aktiviteleri daha neşeli ve parlak yapar.

Valor Points -

Tüm çevrimiçi Battlefield Heroes oyunu özel vnutreigrovuyu para boyunca alacağı oyunu oynamak isteyen. O düşmanın cinayet olup olmadığı, hemen her oyun başarıları olabilir Get oyunun türü veya görevin başarıyla tamamlanması halinde bayrak çekme. Valor Points kullanarak, yeni silahlar veya özel yamalar, geri sağlığını satın alabilirsiniz. & Nbsp;

oyun Battlefield Heroes & nbsp oynarken, gördüğünüz gibi; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; çevrimiçi inanılmaz eğlenceli ve ilginç, arkadaşlarınızla bunu özellikle. Karakterler, canlı grafikler renkli görüntüler, oyunun orijinal netlik ciddi mücadele ve toplam eğlenceli oyuncuların dünya çapında binlerce istediğiniz amorti ve bugün Battlefield Heroes oynamak değil. Battlefield Heroes & nbsp; & nbsp özellikle etmek, Deneyin ve bu basit ve bağımlılık online oyun bir savaş ya da iki çalmak; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; sadece bir Internet bağlantısı ve bir tarayıcıya ihtiyacınız oynamak için.

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more