Yer imleri

Graxia için savaş

Alternatif isimler: Graxia için savaş
Online Graxia için

Savaş - Bir sosyal eğim ile Eylem RTS tarzında ücretsiz bir multiplayer oyunu. Oyun bilinen tüm proje DotA hatırlatıyor. Proje geliştiriciler Petroglyph Oyunları çok iyi PvE ve PvP sistemi geliştirilmiştir halledilir. Örneğin, kurtarma kuleleri setleri pahalı, ama ne etkisi! Sizin güç ve başarı inanın uzak değil!

Bu amaçla, özel bir form doldurdu. Bir hesap oluşturarak, projenin kuralları kabul gerektiği gerçeğine hazırlıklı olmalıdır. Eğer Graxia Battle for oynamaya başlamadan önce, bilgisayarınızın yapılandırmasını kontrol etmek uygun olacaktır. 0, DirectX 9 uyumlu. 0c ses kartı, 1.5 GB boş sabit disk alanı ve 1 GB RAM. Bu parametrelerin varlığı hataları olmadan oyun sağlar.

Yani, Graxia Battle for oynamak - sürekli kanlı savaşlar meşgul demektir. Siz adım başlayabilirsiniz. Ya da isterseniz, egzersiz gitmek. Eğer kendiniz için bir karakter seçtikten sonra, olaylar bekliyor tutmak olmaz. Bu arada, şimdi daha on farklı karakterler arasında seçim yapabilirsiniz. Zafer sikkeler şeklinde ödülleri getirir. Ayrıca deneyim fatura edilecektir. Bu arada, çevrimiçi Graxia için belirli Savaşı hakkında söylemektir. İmha sürünür, kuleler ve kahramanlar rakip daha yüksek seviyelere açar. Savaşta - Bu kanama ilk türü olarak kabul edilir. İkinci tip oyun sırasında kazanç ve kayıpları belirli karakter bağlıdır.

Oldukça basit Graxia için Oyun Battle anlamak için. Gereksiz fırfırlar, ve arayüzü sezgisel. Kolayca yönetimi içine almak ve birbiri ardına bir feat yapmak için bir kahraman haline gelebilir. Tüm bu konfor ve kolay yolları için yapılır. Gerçekten de en çok ne istediğinizi Yapılacak? Bu doğru, rahatla!

Kullanıcılarını memnun edecek bir şey daha var.

 

Graxia Online kayıt için savaş