Yer imleri

Battlemon

Alternatif isimler: Battlemon

oyun Battlemon - geliştirdiği bir tarayıcı tabanlı bir oyundur Alman şirketi crenetic GmbH. Oyuncular bebek canavar, sonra onları göndermek, onların becerilerini bilemek ve büyümeye [2 mücadelede ] Diğer canavarlar Büyük başarıların , ve oyun Monstrous savaşta ödül.
Eğer
Cartoon dünya yaşadıkları canavarlar olacak, çünkü oyun Battlemon , eğlenceli olacak oynamak için [ 1] İnsan özellikleri. Eğer canavarlar uyku Kindle canavarlar arasındaki kavgalar düzenlemek ve bebekleri beslemek ister etmeyin!

Battlemon oynatmadan önce, bilgisayarınızın gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Battlemon kaydı zaman çok almaz ve zorluklara neden olmaz:

1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ana sayfada, seçtiğiniz & laquo; Çal serbest & raquo ;;

2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Karakter bir isim verin,

3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Güvenli bir şifre girin ve tekrar;

4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Geçerli bir e-posta girin;

5. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Seçin ve laquo; & raquo gönderin;.

Horde gizemli yaratıklar , son ​​şey astronotların bulmak için beklenen [ 1] ortamda orman gezegen. Battlemon Online ilk bakışta güzel size tanıtmak, & nbsp; kanıtladı bebek hayvanlar gerçek muharebe aracı . canavar Barış insanlarda ile ilgili olarak, ancak yeteneğine sahip şiddetli [1 olmak, ancak ] mücadele savaşçıları , burada onlar karşılamak , başka bir üye oyun türünün Battlemon . Battlemon uysal, çünkü ilginç olacak oynamak ve tren Canavar .
Oyun Battlemon koç Monster rolü ve ile oyunu başlatmak için almak çalar sunuyor aşağıdaki monstriki olan yumurta . Her türleri kendi has özellikleri vardır zveryushek. Sadece beslemek gerekir - Küçük Prizefighters , örneğin, değil çok büyümesi zor ve bakımı Battlemon çevrimiçi öğretmek . geçecek çeşitli aşamaları Çocuğun yetişkin olmak . Daha sonra oyun Monstrous savaşta , mevcut yeni kullanarak canavarları doğurmak Diğer iki aynı tür ve ticaret görüntülemek olacaktır yavru piyasada.

Oyuncular Battlemon çevrimiçi zamanın , bir çok gerçekleştirilir Village için o istikrarlı , canavarlar spor olarak yetiştirmek, yeniden oluşturabilirsiniz nerede burada. Ayrıca pazarı ziyaret edebilirsiniz , burada tüm oyuncular Battlemon Online geçici arttırmak ve kuvvet İstihbarat canavarlar bir iksir satın almak olabilir. Arena küçük asker nihayet muharebe karşılamak çünkü Battlemon oyun, önceden kestirilemez. zafer bağlıdır taktik , ve beceriler , koçluk yetenekleri. Browser Oyunu Battlemon otomatik olarak Her oyuncu layık rakibine ile bir araya olmasını sağlar. Kazanan için alırsınız altın, paralar ve zafer. Oyun bir savaş canavarca teklif de eserler ve yumurta canavarlar için arama olduğunu!

güzel ve boya canavar ve [1 onu öğretmek için kendi ayakları üzerinde almak için büyük bir fırsat var mı ] mücadele heyecanlı savaşlar arenada.
renkli ve neşeli dünyası çizgi roman ve her türlü test seyahat edecek, çünkü Battlemon çok eğlenceli olacak oyun oynamak için [ 2] Adventure özel canavar ile! buluşacak Yolda sayısız diğer küçük hayvanlar ve gerçek bağımsız antrenörü [olmak mümkün olacak Battlemon çevrim 1] canavar .
Bunun için, gerçek bir savaşçı olmak için, ama korkunç oyun mücadele senin evde beslenen hayvan canavar refahı hakkında unutmayın evcil hayvanınızın öğretmek!
oyun ilginç Battlemon, eğlenceli ve renkli savaşlar vaat!

[ücretsiz Oyun canavarca savaş, olsun imkanı bakımı için ve getirmek için oynamak 2] Kendi canavar, canavarlar mücadele ve diğer oyuncular heyecan verici bir dünya & nbsp renkli bir maceraya gitmek; Battlemon Online !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more