Yer imleri

Taçlar Savaşı

Alternatif isimler: Taçlar Savaşı

Kron & nbsp oyunu Savaş; - Şiddet savaşlar isyankar Karayipler'de yer alan bir bilgisayar oyunu.

Eğer bir realist, bir satıcı veya uzak korsan iseniz

, sonra yeni bir ücretsiz oyun katılın.

Kron Battle Online & ndash; Özellikleri ile size çekecek Bu bina stratejisi. Sen Karayipler üzerinde hakimiyet için sayısız savaşlar içine atılmak olacaktır ve çabalarını şöhret ve servet için yol açacaktır.

Almanca sunulan Savaş Taçlar tescili de. Oyunun Rus arayüzü henüz bitmiş değil.

Kron & nbsp Online Battle of kaydetmek için; İhtiyacınız olanlar:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; internette bu sitede ara.

2.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; düğmesine & laquo sağ üst köşesindeki sitenin ana sayfasında tıklayın Kayıt Ol & raquo; .

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bu oyun için benzersiz kullanıcı adınızı giriniz.

4.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; senin emeil adresinizi yazın.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bir şifre kombinasyonu ile gel. Böylece sayı hem de harf kullanılması arzu edilir.

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; oyun dünyasını seçin.

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; aşağıda açıklanmıştır bilgileri, okumak için. Eğer uygun kutulara bir işareti koymak için kabul edin.

8. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Basın & laquo; Kayıt Ol & raquo;.

kişisel bilgisayarınızın gücü hakkında düşünmeden yapabilirsiniz Kron Savaşı oynayın. Bu oyunun ana şey & ndash için; internete bağlanmıştır. O bir yüksek hızlı bağlantı olduğunu arzu edilir.

Crowns Savaşı'nda bir kısır güçlü imparatorluk İzlanda uygarlık bir başlangıç ​​seviyesinden kademeli olarak diğer oyuncularla ve peşin ile ilk kolonilerini, maden kaynakları, ticaret kurulması olacaktır oynamak.

deniz savaşları gerçekleşecek ne kadar muhteşem görürsünüz. Suyun üzerinde bir taktik savaş diğer filolarından düşmanları yenmek için eski tüccar gemileri kullanmak zorunda.

Sen kendi koloni güçlendirmeye devam zaman, büyük bir onur ve şeref almak mümkün olacaktır.

Crowns Online macera Savaşı sırasında, altı oynanabilir hiziplerin toplam erişebilirsiniz. Bu dernekler tarihi sömürge devleti, bağımsız bayi ve kanunsuz korsanlar bulunmaktadır. Kesirler oyun, birim seçimi ve genel olarak oyunun açısından farklılaşmaktadır.

Kron Savaşı'nda sömürgeci devlet, kendi kolonilerinin hızla gelişmesi en çok ilgi, açgözlü korsanlar diğer aile üyeleri kaynaklarına göz tutmak için olsa.

Sonunda, oyun başarı üzerine tasarlanmış özel ödül alacaksınız. Yeni başlayanlar yanı sıra büyüleyici bir strateji için - Onlar oynamaya devam etmek azami teşvik sağlayacaktır.

Kron Battle of ücretsiz bir oyun ve çoklu platformlar, örneğin, tarayıcı PC, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde bir donanım için optimize edilmiş versiyonu çoğaltılabilir.

Crowns Online Battle inanılmaz gemileri, parlak olaylar ve şık tasarımı ile macera dünyasına göndereceğiz.

nbsp;

tembel olmayın, oyun ve büyük bir zaman kayıtlı olması!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more