Yer imleri

Ölümsüzler Savaşı

Alternatif isimler: Ölümsüzler Savaşı

Immortals Online'da & mdash Of The Battle; Şirketin Perfect World Beijing ücretsiz çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu. Bu tudiya uzun geliştiriciler ve oyun sektörünün layık dizeynerov üreten ürünlerin mükemmel bir ekip olarak kendisini kurmuştur ve Ölümsüzler oyunu Battle istisna olduğu söyleniyor. Ünlü Perfect World ağabeyi olan Immortals online oyun, Savaşı.

çok zamanınızı almayacağız Of Immortals oyunu Battle katılın. Tüm yapmanız & mdash gereken; Bir onay mektubu ve müşteri indirmek için bir link olacak e-mail yoluyla kaydınızı onaylamak için hesap adı, parola ve yerel ayarlar ile birkaç alanları doldurun. Böylece Of Immortals kayıt Savaşı tamamlandı. Immortals online oyun Battle Of, ilk bakışta güzelliği bize şaşırtıyor.

oyuna giriş karakter karakter yaratma penceresi ile başlar ve bu noktadan tasarımcılar Online & nbsp Of Immortals resim oyunu Savaşı yapmak zor kalem çalıştı açıktır; a, canlı, yoğun ve göze hoş. Ve onlar gerçekten iyi olduğunu belirtmek gerekir. Beş sınıflar & mdash vardır oyunda bu noktada Toplam; Berserk, Seçilmiş Assassin, Mage ve Heretic. Ilginç bir oyun, tüm kahraman doğum tarihi varlığını düşünün salıncak, bu eklenecektir yere bağlı Zodyak işareti, bir şekilde belirlemek ya da başka bir karakterin oyun özellikleri etkilemektedir. Bize hikaye adım adım ve oyun dünyasının büyük expanses kaybolmak değil yol, çünkü Of Immortals oyunu Battle de ilginç oynayın. & Nbsp;

Immortals dünyasına giriş göklerde, mantıklı olan, başlar. Bizim ilk talimatı, ölümsüz durumunu almak ve geri yere gitmek orası. Zaten yere biz oyunda sana ihtiyacımız olacak biraz para artırmak ve almak için yapılacak ilk iş olsun kampında yeni başlayanlar, ve şeylerdir. Ne yazık ki, iş özgünlük ile parlak değil, hepsi aynı ve laquo; go-fetch & raquo; evet & laquo; canavarları & raquo öldürmek n; & nbsp; ama üstüne uygulanan grafik bileşeni, kahraman, zırh ve silah ve kahraman becerileri harika canlandırdığı mükemmel görünüşü görevler oldukça monoton olduğunu unutma olun. & Nbsp; online oyun oynamak Immortals Of The Battle yalnız olmayacak.

oyunu, sistem hayvan memnun hoş bir. Burada, her karakter, elde engin oyun dünyasını bulma ya da sadece bazı canavar evcilleştirilmiş, kendinize bir evcil hayvan bulabilirsiniz. Ancak amacı yanı sıra gelişmekte olan ve deneyim kazanıyor, silah kapmak ve sizinle omuz omuza mücadele her an hazır bir gerçek oyun yardımcıları, burada, efendisinin pitotsy hareket gözleri memnun etmek değil sadece. Eğer Immortals Battle Of oynamaya karar verirseniz, onun mühendislik bileşeni zevk için eminiz.

Gerçekten de, doğru beceri düzeyi ve gerekli tüm kaynakları, ama oyunun & mdash muharebe öğelerinin iyileşme sahip bir esnaf olabilir üretimin nitelik gelişmiş bir sistem belirterek ve belli bir madde yapmak için, şeyleri iyileştirmek değer; nemeryannom. Banal bileme From kılıcının saldırı gücü ya da zırh koruma seviyesini artırabilir, özel verilirse veya taş satın almak için. & Nbsp;

oyun MMORPG tüm hayranları hitap ve hoş eğlence birçok saat verecektir! Herkes oynayabilir Immortals Battle, oyun istemcisini indirmek Sign & nbsp; ve Ölümsüzler Savaşı olmak hayatta layık olduğunu kanıtlamak! & Nbsp;

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more