Yer imleri

Savaş Alanı

Alternatif isimler: Savaş Alanı

Battle Uzay online & ndash; uzay konulu bir multiplayer online oyundur. & Nbsp; Hemen hemen tüm insanlığın sadece güçlü, & nbsp bırakarak, dışarı öldüğünde; kimin yaşam her insanın temel görevidir, uzay gemileri yer alır - hayatını korumak ve rakipler kurtulmak. Sen geminin kaptanları biri olacak, ve insanlar için tüm sorumluluğu omuzlarında düşecek.

Savaş Alanı Kaydı bunun için, kolay ve diğer online oyunlar farklı değildir İhtiyacınız:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; s Oyunun resmi sitesine IT, ücretsiz oyun indirebilirsiniz sadece burada çünkü

2.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; kendi e-posta adresini girin

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; icat şifreyi girmek için

4.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; tekrar tekrar şifre girmek için

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Oyunun kuralları ile anlaşmalara uygun kutuyu işaretleyiniz

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; gizlilik uygun kutuyu işaretleyiniz.

Sonra güvenle oyuna devam edebilirsiniz.

Başlangıç ​​Savaş Space oynamak, ana otorite Sipariş & ndash olduğunu bilmeli; asıl amacı bir örgüt, insanlığın korunmasıdır.

İlk başta, herhangi bir gezegeni seçin ve ardından bu kaynakların muharebe gücü yapısına çevrilir onu kaynaklar, aramaya başlamak gerekir. Yeni gezegenleri kolonize, sen onu yönetmek ve kendi imparatorluğunu oluşturmak, ancak onu yakalamak için çalışacağız düşman bir sürü var unutmayın olabilir.

oyunu Savaş Alanı, kendi para birimi & ndash vardır; Kuidy, onlar askerler, ya da ittifakların istihdamı için ödeme yapabilirsiniz.

Eğer aşağıdaki karakterleri çalışacaktır olarak

Battle Space, önerilen herhangi bir karakter oynayabilir:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Jeoloğu

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Admiral

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; imha

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Genel

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Tamirci.

Jeolog & ndash; Astronomi ve Astrofizik bilir en iyi bilim adamı, hem de kimya biliyor, herhangi bir kimyasal element bulabiliriz yanı sıra gerekli kaynakları bulmak için.

Amiral & ndash; Birçok savaşlar bir emektar, bir savaşçı, imparator tam öğrenirse durumun her birinden, filo amiral yönetimini emanet edebilirsiniz, o savaşta zeki olduğunu.

Destroyer & ndash; En tehlikeli savaşçı, o kendi konfor için gezegeni yok edebilir.

Genel & ndash; İmparatorluğun en saygın adam, disiplin seviyor ve onun varlığı güç her gemiyi büyür.

Tamirci & ndash; Bu savaşçı sizin imparatorluğun savunması için gerekli olan, her zaman sizi korumak ve asla ihanet edecek.

Oyun & nbsp; Savaş Alanı Diğer online oyunlar önemli ölçüde farklı olan kendi sohbet ve radyo vardır. Burada sadece sorularınızı bulamazsınız, aynı zamanda diğer oyuncularla iletişim kurmak ve en önemlisi ayar istediğiniz herhangi bir dinle. Sadece arkadaşlarınızla büyük ölçüde sizin rakiplerine karşı mücadele ve imparatorluk kaynakları zenginleştirmek için size yardımcı olacaktır koalisyonlar inşa edebilirsiniz. Her gemi sadece düşman gemilerinin belirli tip ateş, böylece yapıların savunmasına özel dikkat unutmayın.

nbsp;

Online Savaş Alanı oynayın ve insanlığın gerçek kurtarıcı olur.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more