Yer imleri

Berserk Çevrimiçi

Alternatif isimler: Çılgın

Berserk Online Oyun & ndash; tahta Rus kart oyunu bilgisayar versiyonu. Basamaklı TCG Berserk Online stratejik düşünme ve beceri oyuncular gerektirir. Hünerle takip fantezi kart tamamen ilk dakikadan itibaren dikkatinizi tutun hayal gücünüzü ve büyüleyici süreç hayran olacak.

Berserk Online oyun bile düşük güç bilgisayar ile mümkün olmaktadır. Neyse ki oyun sistem gereksinimleri vergilendirme:
- Windows 2000 / XP / Vista sistemi;
- 256 MB RAM;
- & nbsp; İşlemci: Celeron 400, Intel Pentium 400, AMD Sempron,
- İnternet (düşük bant genişliği tüketimi) Bağlanma.

Eğer oyun istemcisini indirmek ve kayıt işlemini geçti olabilir Berserk

Online oyun oynamak. & Nbsp; Şöyle Berserk Online oyun Katıl:
1) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; e-posta tanıtmak;
2) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; bir şifre icat etmek,
3) & nbsp; & nbsp; & Nbsp;
4) & nbsp; & nbsp; Biz bir takma ad tanıtmak; & Nbsp; zemin belirtin;
5) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Kullanıcı Sözleşmesi katılıyorum çek koydu.

Berserk OnLAN kayıt geçtikten sonra

, çaylak başlayan 30 kartlık bir deste alır. Berserk Online oyun evreleri (hamle oyuncu) ayrılmıştır. Oyuncular sırayla. Kartlar gibi sürüş, uçan, aksiyon, saldırı yaşam gibi özellikleri vardır.

Hareket & ndash; geleneksel savaş ayrılmış hücreler için bir yer değiştirme eşleme olduğunu. Hareketin yönü yukarı, aşağı veya sağa sola olabilir. Çapraz hareketi mümkün değildir. Ayrıca yer kartını değiştiremezsiniz.
uçuş & ndash; Ek bölgeye sonra ağzına taşınır özellik kartları. Onlar hareketsiz, ama kimseye saldırabilir.
Eylem & ndash; Sizde sırasında kartınızın bu kullanımı. Bundan sonra, kart zaten kapalı ve bu seyri sırasında mevcut olmayacaktır. İkincisi, ilgili koruma yoksa
Saldırı yaralarını esas düşmanı uğratan.
Her kartın hayatımızın belirli bir numarası vardır. Bunların kullanımı kez mezarlığa savaş çıkmak zorundadır.

savaş rakipleri sürece tüm varlıklar oyuncularından biri telef olarak sürecek. Eğer saldırı olduğunda, bir darbe alabilir savunma avukatı tayin veya ani eylemi kullanın.

Berserk Online oyun üç satır savaş kartları düzenlemek gerekir. 1 satır & ndash; arka düşmanı kaçırmamak amaçlanan savaşçılar vardır, 2 satır formu zayıf okçu ve dizi grev ve 3 satırda yerleştirilir yaratıklar okçular ve sihirbazları arasında değişmektedir. Savaş, oyunun ana eylem alanı, oyun bölgeleri biridir. Oysa bir güverte, ek alan ve önce bahsedilen mezarlık gibi alanları vardır. Güverte bir & nbsp oluşturmak zorunda değilsiniz kartları; Belirli bir savaş için dekolmanı. Gerisi kullanılmamış kalırken arada, bir dönüş 15 kart için duruyor. Bölge ek arazi ve uçan yaratıklar içerir. Peki Mezarlığı & ndash; barınak ölü kartları.

Berserk Online Kayıt size kartların sadece gerekli minimum yayınladı. Ancak, sadece kalıcı imkansız onları sınırlı. Yeni harita ve ndash elde için bir yöntem olup; güçlendiriciler (7 rastgele karttan oluşan set) satın alın. Bu amaçla, oyun para ve ndash gerekir; oz. Gerçek Webmoney, Yandex kullanarak ons ​​kutu satın. Para, banka kartı veya başka yollarla mevcut.
olan kuvvetler sizinkine yaklaşık olarak eşit olan bir rakip ile Berserk Çevrimiçi ilginç oyunu oynamak için. Bunu yapmak için, karakter seviyelerinin geniş bir sistemi vardır. Düello notunu yükselterek seviyenizi artırır. Daha iyi oyuncular daha yüksek, derecelendirme kazanmak. Oyun düzeyi True etkilenmez. Bu nedenle tesviye size kalmış, bu gerek yoktur.

Eğer bir kumar adam iseniz

, oyunun avantajları dikkatinizi poz olmaz. Kartların heyecan verici dünyasına katılın ve görevler, klan savaşları ve turnuvaları çeşitli katılmak. Yaklaşık 900 oyun canavarlar içinde varlığı sizin için hoş bir sürpriz olacak. Sonuçta, hem de seçim sınırsızdır zaman! Şu anda oyuna sahip Alın ve ilk etapta olayların gelişimi size bağlıdır unutmayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more