Yer imleri

Tüm Sebeplerin Ötesinde

Alternatif isimler:

Beyond All Reason benzersiz bir oyundur, ücretsiz, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. PC'de oynayabilirsiniz. 3D grafikler güzel ve gerçekçi görünüyor. Seslendirme yüksek kalitede, müzik hoş ve oyunun genel tarzını iyi tamamlıyor.

Beyond All Reason, SpringRTS adı verilen tamamen açık kaynaklı bir motor üzerinde oluşturulmuştur. Oyunları bu motorun önceki sürümlerinde zaten yayınlanmıştı ve Beyond All Reason, farklı bir geliştirme ekibi tarafından geliştirilmiş olmasına rağmen bunların mantıksal devamıdır.

Konu ilginç ve ayrı bir hikaye, önceki oyunları oynamanıza gerek yok, bununla başlayabilirsiniz.

Grafikler önceki oyunlara göre önemli ölçüde iyileştirildi.

İpuçları içeren bir eğitim görevi, kontrolleri anlamanıza yardımcı olacaktır; arayüz sezgisel ve basit olduğundan zor olmayacaktır.

Oyun sırasında pek çok görev sizi bekliyor:

  • Üssün etrafındaki alanı keşfedin
  • Atölyeleri ve diğer binaları iyileştirebilmek ve robot üretebilmek için kaynak edinin
  • Bilimi geliştirin ve yeni teknolojilerde uzmanlaşın
  • Savaş araçları ordunuzu geliştirin
  • Savaşlar sırasında düşman birimlerini ve üslerini yok edin
  • Diğer oyuncularla sohbet edin ve ittifaklar kurun
  • Sıralama tablosunda bir yer ve değerli ödüller için savaşın

Bu, sizi bu oyunda başarıya yaklaştıracak en önemli şeylerin küçük bir listesidir.

Oyunda kaynaklar için savaşmanız gerekecek. Çarpışmalardan kaçınmak işe yaramayacaktır. Ancak arama sırasında fazla ileri gitmemeye çalışın, aksi takdirde keşif birlikleriniz üstün düşman kuvvetleri tarafından yok edilebilir. Düşman tahkimatlarını ele geçirmek, savaş robotları ve savunma taretleri veya kuleleri üretimi için daha fazla kaynak elde etme fırsatı sağlayacaktır.

Tüm Sebeplerin Ötesinde Savaşlar çok büyük olabilir. Oyundaki diğer her şey gibi savaşlar da gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Böyle anlarda savaşçılara komutlar vererek hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Çok fazla tereddüt ederseniz, kazanmak için sayı ve ateş gücü açısından daha büyük bir avantaja ihtiyacınız olabilir.

Birkaç oyun modu mevcut, yerel harekata ek olarak diğer oyuncularla savaşma fırsatı da olacak. Bu, yapay zekayı yenmekten çok daha zor olabilir. Her şey kiminle karşı karşıya olduğunuza bağlıdır, bazen daha deneyimli bir oyuncu olabilir. Kazanmak her zaman mümkün değildir, ancak yalnızca güçlü rakipleri yenerek savaş alanında daha etkili taktikler ve stratejiler bulabilirsiniz.

Savaş araçları oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Şu anda proje erken erişim aşamasındadır, ancak siz bu metni okuduğunuzda, oyundaki tüm önemli hatalar ve eksiklikler zaten giderildiği için büyük olasılıkla sürüm zaten gerçekleşmiştir.

Beyond All Reason'ı hem çevrimiçi hem de İnternet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz.

Beyond All Reason'ı PC'ye ücretsiz indir, bu sayfadaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsizdir ve herkes oyun kütüphanesine ekleyebilir.

Savaşta savaş robotlarından oluşan bir orduya liderlik etmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more