Yer imleri

Tüm nedenlerin ötesinde

Alternatif isimler:

Tüm nedenlerin ötesinde, herkese ücretsiz sunulan, heyecan verici, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Beyond tüm sebepleri PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler en iyi oyunlarla rekabet edemiyor ancak çekici görünüyor. Üstelik bu çözüm sayesinde tüm oyuncular oyundan keyif alabilecek. Modern bir oyun bilgisayarı olmayanlar bile. Seslendirme iyi yapılmış.

Beyond tüm nedenlerin ötesinde, daha önceki başarılı projeleri Total Annihilation ve diğerleriyle ünlü bir şirket tarafından piyasaya sürüldü.Burada tüm oyuncular daha fazla fırsat, kullanışlı oyun ve ilgi çekici bir harekat bulacak. Olay örgüsü onlarla bağlantılı olmadığından önceki bölümleri oynamak hiç de gerekli değildir.

Çok sayıda düşmanla karşılaşmaya başlamadan önce ipuçları sayesinde kontrole dair ihtiyacınız olan her şeyi öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

Bundan hemen sonra başlayabilirsiniz:

  • Bölgeler ve kaynaklar için mücadele
  • Üsler inşa edin ve bunların korunmasını sağlayın
  • Yeni teknolojilere hakim olun ve bunları üretimde kullanın
  • Savaş robotları oluşturun ve onları görevlere gönderin
  • Yerel bir harekatta yapay zekaya karşı savaşın veya çevrimiçi binlerce oyuncu arasından rakip bulun

Bunlar Beyond All Reasons PC'de yapacağınız görevlerden bazıları.

Bu klasik bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Savaşlar sırasında savaş birimlerinize hızlı bir şekilde komutlar vermeniz gerekir. Ordu yönetimi çok rahat uygulanıyor. Hedefleri belirlemek kolaydır ve tüm birimlerinizin hareket vektörü renkli çizgilerle gösterilir. Robotlardan herhangi birinin nereye hareket ettiğini anlayın. Savaş araçları veya piyade birlikleri zor değil.

Robotları tasarlarken tüm faktörlerin dikkate alınması önemlidir: koruma, manevra kabiliyeti, ateş gücü ve üretim maliyetleri. Her oyuncunun kendi ideal seçeneği olacaktır. Bu büyük ölçüde kişisel oyun tarzınıza bağlıdır.

Üslerinizi mümkün olduğunca güçlendirmeniz gerekiyor çünkü burası fabrikaların bulunduğu yer ve düşman onları yok etmeyi başarırsa kaybedersiniz. Aynı zamanda düşman üssüne saldırmayı başarırsanız, tamamen yok edilmemiş olsa bile geçici bir avantaj elde edebilirsiniz.

Tüm nedenlerin ötesinde olasılıklar neredeyse sonsuzdur, birçok strateji ve taktik vardır. Hem kara muharebe birimleri hem de uçan birimler var. Deney yapın ve zaferin anahtarını bulun.

Tüm nedenlerin ötesinde çeşitli modlar vardır. Hem yapay zekaya karşı hem de çevrimiçi olarak gerçek kişilerle savaşabilirsiniz. Oyun aktif olarak gelişiyor ve zamanla daha da fazla olasılık ortaya çıkacak.

Geliştiriciler iyi bir iş çıkardılar ve tüm strateji hayranlarının takdir edeceği bir oyun yarattılar.

Başlamak için Beyond tüm sebepleri indirip bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. İnternet yalnızca çevrimiçi savaşlar için gereklidir; yerel görevler çevrimdışı olarak da mevcuttur.

Bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek

Beyond tüm sebepleri PC'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun ücretsiz ve açık kaynaktır. Ücretli içerik mevcuttur. Bunlar ağırlıklı olarak tasarım stilleri ve benzeri ürünlerdir; bunları satın alarak geliştiricilere maddi olarak destek vermiş olursunuz.

Klasik gerçek zamanlı stratejide eğlenmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more