Yer imleri

Battlefield 3

Alternatif isimler: Battlefield 3

Oyun Battlefield 3 heyecan verici bir online bilgisayar oyunudur. Sadece ilk kişi siz yapabilirsiniz BF3 oynayın.

Sen ana siteden Battlefield 3 oyunu indirebilirsiniz. Batelfild 3 oyunu indir can yalnızca yetişkin kullanıcılar, şu anda tam on sekiz yıl var kim yani, o.

Heyecan verici bir oyun başlamadan önce, Battlefield 3 video hakkında görmelisiniz. Video oyununda, kendiniz için yararlı bilgiler bir çok şey öğrenebilirsiniz: oyun, karakterizasyon teknikleri ve sınıfları.

Oyunu 3 batelfild karakterlerin hepsi ile ilgili bilgi. Tüm karakterler üç gruba ayrılır:

1. Kahramanları. Bunlar şunlardır: Henry "Kara" Jonathan "Jono" Jennifer "Colby" ve Dmitry "Dima".

2. Antagonistler. Bunlar şunlardır: Süleyman, Faruk el-Beşir'i, Amir Kafarov.

3. Küçük karakterler: David Montes, Kaptan Cole, Steve Campo, Hıristiyan Matkoviç, Jack Chaffin, Vladimir Kamarivsky ve Cyril.

Oyun batelfild 3 sınıflarından birini katılarak oynayabilir:

1. Assault - cephede savaşan bir asker. O, ek olarak diğer askerlerin tıbbi yardım sağlamak için savaşlar olabilir. Bunu yapmak için, o bir ilk yardım kiti ve defibrilatör vardır.

2. Keşif lazer hedefleme sistemi kullanır ve ekibinizi yerleştirmek için bir mobil hotspot kurmak. Bir sınıf PDW ait av tüfeği, tabanca, silah,:

Ayrıca farklı silah Tüm silahların yaygın türleri var. Sen, misyonları çok sayıda gerçekleştirmek tren yolculuğu, felaketi önlemek için, ve diğer pek çok heyecan verici olaylar Battlefield 3 sizi bekliyor.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more