Yer imleri

BioShock

Alternatif isimler: BioShock

Oyun BioShock - proje RPG öğeleri ile bir first-person shooter 2K Boston . Arsa Rapture anlık değil, daha az hızlı bir düşüş olağanüstü sualtı kentin gelişim hikayesini anlatıyor. Ryan beceriksiz insanlar okyanus tabanının böyle muhteşem bir köşesinde yeri yoktur inanıyordu. Ama çok geçmeden ilk sorunlar ortaya çıktı. Dış dünya ile temas yasağı sadece sorunu daha da kötü yaptı. Burada da ütopyanın nihai düşmesine neden davayı müdahale etti. ADAM denilen bir maddenin Discovery ölümcül anı olur. Bu maddeyi kendi arzusu bölünmüş topluma yol açar. Bu ne götürecek? Bu konuda bilgi edinin ve neler olup bittiğini müdahale çözüldü herkesin BioShock indirmek mümkün olacak.

Bu maddelerin kullanımı onarılmaz sonuçlara bir nüfusa sahiptir. Bu kararın sonuçta oyunu biten bağlıdır.

Yani, oyun hakkında bir çift sözüm. Bu mutantlar ana karakteri savaşmak zorundadır ile öyle. Ayrıca, oyun bioshoke silah kitleri ve plazmidler toplama içerir. Oyun sırasında karakter artırmak için yeteneği var. BioShock pc indir almak isteyenler, Bir şeyi daha bilmeli. Oyun üç farklı zorluk seviyesi, yani, kolay, orta ve zor içerir. Onlar kahraman açığını artırır farklılık ve rakipler güçleniyor. Bu yüzden bazı zorluklar için hazırlanacak öder. Eğer Bioshock indirmek için seçtik çünkü, artık bir an tereddüt etmeyin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more