Yer imleri

Bioshock Infinite

Alternatif isimler: Bioshock Infinite, bioshok

Oyun Bioshock Infinity çok ilginç bir bilgisayar oyunu. Bu oyunda eylemleri ilk kişi sizsiniz. Bu bilim kurgu ve steampunk unsurları ile tasarlanmıştır.

Bioshock Infinite indir gezegenimizin bazı bölgelerinde yaşayan sadece yetişkin insanlar olabilir.

Sen yanlısı oyunu Bioshock Infinite online video oyunları görebilirsiniz.

Oyunu Bioshock Infinite Aşağıdaki karakterleri oynayabilir:

1. Booker DeWitt oyunun kahramanı. O 38 yaş Nil, beyaz erkek görünüyor. Kendi başına bir girişken bir karakter değildir. Bir sembol «AD» - O bir yandan dövme temsil edilmektedir. Onun sevgili kızı harfleri. O, tüm kumar borçlarını ödemek gerekiyor.

2. Elizabeth - Bu yirmi bir kız. O doğaüstü yetenekleri vardır. O kaçırılan ve Kolombiya'da bir kule "Kuzu" hapsedildi. Elizabeth özel kanatlı makine Bülbül korur. Elizabeth, çok iyi okunması kadın. Onun rüyası - Paris'e gidiyor. Sonunda, o Booker kızı olduğunu öğrenir.

3. Zachary Hale Comstock oyunun bir antagonistidir. O güzel Columbia kurucusu ve kendi kendini ilan eden liderdir. Onun adı - bir peygamber. Sonunda, bu kahramanı öldürür.

-4. Bülbül - bu 30 var - ayak mobil hava mekanik kuşa makinesi. Bu Elizabeth'i korur. O flüt özel bir melodi duyar sadece bülbül geldi. Sonuç olarak, Nightingale ölür, tam saati ve yeri bilinmemektedir.

5. Daisy Fitzroy koyu tenli Amerikan oyunudur. O isyancı örgüt lideri "Halkın Sesi". Onun Elizabeth öldürüyor.

6. Cornelius Slate bir komplo karakterdir. Daha önce, o ana karakter ile servis. Güç isyan neden Şimdi o aranıyor. Oyunun ana karakteri tarafından tasarlanan olarak ona bir şey gerektirir. Canlı Cornelius bırakın veya öldürüldü: sonunda o karar vermek zorunda kaldı.

7. Yeremya Fink Kolombiya en zengin ve güçlü insanlardan biri. O, kurucusu "Finca Manüfaktürü." Daisy Fitzroy isyanı sırasında onu vurdu.

-8. Robert ve Rosalind Lutece - iki çok gizemli bir karakter vardır. Onlar DeWitt şehre bir ziyaret düzenledi.

:

Oyun Bioshock Infinite farklı bulmacalar ve ilginç gerçekler büyük bir numarası vardır

- Ek ürün bulabilirsiniz;

- Kahramanı Elizabeth gibi 122 katı kadar yapar;

- Kartuş seti Gizli.

Oyunu Bioshock Infinite pc, size becerikli olması öğreneceksiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more