Yer imleri

BiteFight

Alternatif isimler: BiteFight 1. Ilçe

BiteFight Online & ndash; IPTG türün (Dönem zamanı Oyunlar) atıfta bulunarak, ücretsiz bir tarayıcı tabanlı rol yapma oyunudur, o, oyun kapamak ve herhangi bir zamanda kapalı ve tüm karakterin eylemleri, dışarı & nbsp yapılacaktır edilebilir olduğu; süredir. Online oyun BiteFight, vampirler ve kurt adamlar arasındaki ebedi çatışma bahsediyor.

BiteFight online oyun oyun istemci kurulum gerektirmeyen ve neredeyse herhangi bir tarayıcı kullanılabilir değil.

oyun BiteFight kayıt için, oyunu başlatmak amacıyla: ana sayfa tıklama & laquo üzerinde; Kayıt & raquo; Kendinizi yarışlarından biri için ve bir sonraki sayfada, seçtiğiniz (Vampir ya da Kurtadam, birlikte çok farklı değil görünüm dışında, ırk simgesi ve üretilen gıda). E-posta, Dahası, kayıt alanları takma adı (name), şifrenizi ve sizin & nbsp girin. Sonra Şartlar ve Koşulların ve veri koruma kabul ve bu kayıt tamamlanmış BiteFight içinde, sen oynamaya başlayabilirsiniz. & Nbsp;

İnceleme & raquo;

oyun menüsü ve laquo girecek, istatistiklerine bakmak için profilinde değişiklik yapmak (cinsiyet seçmek ve görünümünü özelleştirmek) olabilir, muharebe gelişmeler, yetenek kazanır.

Güç, Savunma, Çeviklik, Dayanıklılık, Karizma, deneyim ve canlılık:

Her karakter, belirli yetenekleri vardır. Bir adam, Bilgi, sipariş, Doğa, Beast, yıkım, kaos ve çürüme: becerilerinin yanı sıra, karakterin doğasını açıklayan 8 yönleri vardır.

BiteFight online oyun Küre denir - geçici öğeleri artırabilir kristal top olduğunu. Etkisi her ekipman parçası üzerinde hareket, ancak kapsam süresince silah değiştirirseniz, etkisi, yeni silah çalışacaktır. Bazı bölgelerde yardımıyla yetenek erişebilirsiniz. & Nbsp;

prim hesabı (Gölgeler Rabbinin durumu) satın alarak çevrimiçi BiteFight mümkün oyun oynamak için. Bu nedenle duruma: & nbsp;

1) herhangi bir üçüncü parti reklam bilgilerini olacak;

2) aktivasyonu için altın bir günlük ücret alacaktır

Hareket noktaları

3) Çift yenilenmesi;

eylem 4)% 50 daha fazla puan;

5) Gelişmiş Arama düşmanlar

6) İstatistik avcılık;

Sağlık

7) Ek İksiri% 100 iyileşme;

8) karakterlerin bireysel resimler (onların seks, cilde ve göze rengini, yanı sıra çok sayıda diğerleri değiştirmek için. ark. )

9) mesajlaşma sistemi için 5 ek klasörler.

BiteFight oyun içi para satın alabilirsiniz farklı şeyler oyna: altın (temel para birimi) ve ignitsit / kristaller (bunun için ek para, bu arada, Gölgeler Rabbine, 14 gün / 15 ignitsita durumunu satın alabilirsiniz). Ignitsity laquo & için satın alınabilir; & raquo gerçek;. & Nbsp;

yarışı değiştirmek arzusu varsa, o taş reenkarnasyon yardımı ile yapılabilir (otomatik klan bırakın ve klan yaratıcısı ise, o ilişiği kesilir). & Nbsp; 50 ignitsitov için taş satın alabilirsiniz.

özel oyun metin kutuları yardımı ile oyunda yer alan, dövüş sistemi de dahil olmak üzere tüm projeler. Oyuncular tüm sonuçlar otomatik olarak hesaplanır ve ekranda görüntülenir, oyun olayların seyrini etkilemez.

gıda ve altın üretimi için (o beceri pompa ve inine iyileştirmek için kullanılabilir), avcılık gitmek zorunda kalacak:

insanlar & ndash avı; Burada istenen deneyim, altın ve madencilik almak insanlar için etrafa çalıştırmak için gereken

karşısında ırk & ndash için Hunt; Burada, ve & ndash kaybetme için kazan altın ve deneyim olsun karşısında ırk, oyuncuları saldırmak için gereklidir; Sadece altın kaybedersiniz.

oyun para kazanma, Online oyun oyna BiteFight, bu yerlerde gerekli şeyler ve becerileri olabilir: & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp;

Mezarlık - altın ve deneyim için 1 ila 8 saat arasında bir süre için çalışmak karakter gönderebilirsiniz

Mağarası - Sen (premium hesapla - 5 ila 15 dakika arası) 10 ila 30 dakika, Demons mücadele, avcılık zaman düşülür

Market - Eğer satışa şeyler koymak ve diğer oyuncular (bu oyunda bir şeyler aktarmak için tek yoldur) satın alabilirsiniz. İkinci sunan altın biraz ödemek zorunda

lokali - Bir macera, 4 seviyeleri (kolay, orta, zor ve uzman) birini alabilirsiniz.

BiteFight Oyunu 1. Ilçe daha birçok ilginç özelliğe sahiptir. Örneğin: forumu kullanarak diğer oyuncularla iletişim BiteFight oynayabilir ve size yeteneklerini genişletmek istiyorsanız, bir klana katılmak veya kendi oluşturabilirsiniz.

Genel olarak, oyun onun dünyasına kapıyı açacak ilgi ve BiteFight kayıt layık!

nbsp;

nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more