Yer imleri

oligarşi yöneticisi

Alternatif isimler: Biz kralı
Sanal işadamları için

Oyun Oligarşi (Biz Tycoon).

Sermaye dünyası, para kazananlar, deneyimli iktisatçılar, deneyimli işadamları, herkesin kullanımına açıldı. Oligarch oyunu, dünyanın ana dillerinde sunulan tarayıcı tabanlı bir ekonomik stratejidir, böylece oyuncular kendi imparatorluklarını kurarak özgürce iletişim kurabilirler.

Oyun sürecine stil sahibi gençler eşlik ediyor, alanında yetkin sekreterler, genç uzmanlar ve şirketinizin bir parçası olmaya hazır olanlar. Oligarch oynayacaksınız, şunu yaparak:

  • Kendi işinin inşası ve geliştirilmesi 10.008 10.007 Çalışanların işe alımı ve eğitimi 10.008
  • İş ortakları aranıyor
  • 10.007 Küresel pazarda rekabet 10.008

İş piyasasında yer arıyor.

Oligarch oyununu oynamaya başladığınız andan itibaren, zaten bir başlangıç u200bu200bsermayeniz olacak. Aslında harika, çünkü onsuz, ilk yapı taşınızı satın almak için makul bir miktar kazanmaya çalışmak için uzun zaman harcamanız gerekir. Ancak o ana kadar, başarılı anlaşmalardaki şirketinizin üretkenliğini artırmak için piyasada farklı mallar alıp satmak için ter dökmeniz gerekir.

Oyuncu, geliştirilmesinin daha ilginç olduğu 9 yönden birini seçebilir. Başlangıç u200bu200bsermayeniz olduğu zaten söylenmiş olsa da, pozisyonunuz istikrarsız ve kırılgan. Şirket, ciddi bir şeyi hemen satın almayı hedefleyecek kadar kâr sağlamıyor. Bir işletmeyi ortalama bir düzeye ve daha sonra daha yükseğe çıkarmak için bir dizi başarılı faaliyet gereklidir.

Finans piyasasının mevcut mekanizmalarını kullanın, satın alın ve satın, sözleşmeleri imzalayın, en iyi uzmanları işe alın, kendi uzmanınızı eğitin, hisse senedi fiyatlarındaki değişiklikleri izleyin, daha ucuza üretin ve daha pahalı satış yapın. Ticaret mekanizması oldukça karmaşıktır, ancak buna uyum sağlayabilir, kendi etkili planınızı geliştirebilir ve rakiplerinizi yenebilirseniz lider olursunuz.

Her küçük şey önemlidir.

En büyük iş bile sürekli dikkat gerektiren kırılgan bir şeydir. Sürekli olarak bir olayın gelişmesi için düzinelerce olası senaryo, bin öngörülemeyen kaza, milyonlar içinde doğru olanı bulma, kriz ve zor durumlardan çıkmanın yollarını aramalı ve aynı anda sayısız farklı şey yapmalısınız.

Astlarınızın yönetime ihtiyacı var, ancak sorumlu kararlar verebilecek yetkin yöneticiler yetiştirebilirseniz, bu sizi büyük ölçüde rahatlatacak ve hedefinize yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Çalışanların maaş düzeyini başarılarına göre değiştirebilirsiniz.

Oligarch simülatöründe kayıt, finansal olgunlaşmanın başlangıcı olacaktır ve çok çalışırsanız, faydalı dersler öğrenebilirsiniz. Oyun, finans birikimine odaklanıyor, ancak hastaneler, otoparklar, su parkı, yarış pisti, golf sahası gibi 18'i bulunan kentsel yapıların inşasıyla hoş bir şekilde seyreltiliyor.

Her bina karlı arazinizi artıracak, yeni müşteriler çekecek ve daha fazla fayda sağlayacaktır. Ancak iPlayer Oligarch'taki en büyük kâr mağazalardan geliyor ve bunlara özel dikkat gösterilmesi gerekiyor. İşletmeler için doğru yeri seçin ve sizin için reklam verecek medyayı unutmayın.

Seviyeleri geçerek yeni ayrıcalıklar elde edersiniz. Beşinciden sonra, yeni görevler, faydalı bonuslar ve kendi loncanızı düzenleme fırsatı ile ödüllendirileceksiniz. Sekizinciden sonra, malların tedarik yollarını 36 farklı yönde geliştirerek yatırımlara girişebilirsiniz. Bir iş köpekbalığına dönüşmeye hazırsanız, birçok oyuncuyu kazanan Tycoon oyununa hoş geldiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more