Yer imleri

Siyah mermi

Alternatif isimler: Siyah Mermi, Siyah Mermi
Askerden Mareşal'a

Siyah Mermi oyunu.

Black Bullet oyunu tüm silah severlere hitap edecek, taktiksel savaşlar ve mermilerle dolu hayatta kalabilecek. Çok oyunculu atıcı doğrudan tarayıcıda çalışır ve müşteri programının indirilmesini gerektirmez, buna rağmen çok güzel, açıkça izlenen grafiklere ve mükemmel özel efektlere sahip.

Game olay oyuncuları ilk kişiden görüyor, bilgisayar monitöründe neler olup bittiğini görüyor ve tüm aksiyon ve çekimlerin harika sesi gerçekten sanal dünyaya geliyor. Gibi, bu oyunda arsa değil, burada her şey sadece çatışmanın tarafını seçiyor ve hemen vaftizle savaşmaya başlayabilirsiniz. Black Bullet'te beş oyun modu var, oyunda deneyimsiz kullanıcılar karakter yönetimi ve temel menü işlevlerini tanıyacakları küçük bir eğitim ile başlayacak, oyuncuya daha fazla eylem verilecek:

  • İttifak'a katılın ve farklı hizipler arasındaki savaşlarda takım savaşlarını yapın;
  • Saldırıya katılmak, stratejik nesneleri düşman kuvvetlerinden kurtarmaya çalışmak;
  • Serbest modda savaş alanına bağımsız olarak girin ve düşmanı yok ederek savaş tecrübesi kazanın;
  • Yarışma modu, her seviyede mevcut olan kanlı bir spor gibi bir şey içerir.
  • Her gün oyuncuların derecelendirme savaşına girebileceği bir merdiven modu açılır.

Play Black Bullet oyunu heyecan arayanlar için gerçek bir sınavdır, kahramanları en düşük performans ve donanıma sahip basit bir asker olarak başlayacak ve yüzlerce karakter pompalama seviyesindeki mareşal rütbesiyle tamamen silahlı olarak bitirebilecek.

Oyunun Siyah Mermi Özellikleri.

Oyun çok uzun zaman önce yayınlanmadığı halde çok popüler. 100 binden fazla kullanıcı, oyunu çok daha ilginç hale getiren cesur savaşçının yolunu seçti, çünkü yazarlar tarafından yazılan botlarla değil, gerçek insanlarla birleşip savaşabilirsiniz. Black Bullet'e katılmak için gerekli bir işlemdir ancak bir dakikadan fazla zaman almaz. Bu işlem gereklidir, böylece oyuncuya her girişte tüm başarılar ve özellikler kaydedilir.

Çeşitli modlara ek olarak, oyunda otuzdan fazla sayıda çok sayıda savaş alanı bulunmaktadır. Her kart, düşmanı tuzağa düşürmek ve onu ölümcül bir tuzağa düşürmek için daha iyi bir yerde, farklı taktiklerden oluşan bir oyuncu veya ekip gerektirir. Başka bir haritada, en keskin strateji keskin nişancı tüfeği olan gözlerden saklanmak ve daha sonra açık savaşa girmek için sessiz silahı hızlı ateşe dönüştürmek için düşman çoğunluğunu gizli bir saklanmadan yok etmektir. makinesi. Mekanlar birbirinden çok farklı, grubun uymadığı açık bir alan, terk edilmiş depolar ve dar koridorlu kapalı köşeler var.

Oyun parası ve deneyimini çeşitli şekillerde kazanabilirsin, Black Bullet'te kendi başlarına veya arkadaşların arasında sadece bir kart, mod ve savaş seçerek oynayabilir ya da zamanlayıcı ve zamanla geliştiricilerin görevlerini tamamlayabilirsin. sınırlı olarak, performansları nedeniyle oyuncular değerli ödüller, oyun araçları, birinci sınıf ekipman ve güçlü silahlar alırlar.

Bu arada, iPlayer Black Bullet'te silah seçimi çok çeşitli, farklı markaların tabancaları, keskin nişancı ve saldırı tüfeği, farklı ölümcül kuvvetlere sahip saldırı tüfeği ve tutucudaki el bombası sayısı, el bombaları. Tüm ateşli silahlar için, kartuşlara ihtiyaç duyulur, bıçaklar mermiye ihtiyaç duymaz ve gürültü oluşturmaz, bu yüzden cephaneliklerinde ihmal edilmemelidir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more