Yer imleri

Blacklight Retribution

Alternatif isimler: Blacklight Retribution

oyun Blacklight Retribution PC için geliştirilen bir multiplayer online oyundur. Bu oyunda size ilk kişiden oynayacak.

İngilizce seçtiğiniz başka bir dil gitmek oyunu Blacklight Retribution online kayıt yaptı. Kayıt için, belirtmeniz gerekir:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; kullanıcı adınızı ve e-posta adresi.

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; şifrenizi ve resimde gösterilen kodu yazın.

aşağıdaki karakterleri toplantı oyun Blacklight Retribution size oynamak için:

1. Grendel'ın , Geniş cephanelik de dahil olmak üzere karakterize edilir: Üç ölüm , ve bir [ 19] zarar ekipmanı işaret etmektedir. , aynı zamanda var kalın bir zırh . Sadece otuzuncu seviyesini Grendel'ın tüm becerileri vardır.

2. M. yakın iyi koruma , kesin silah ve uzak yelpazesi sunmaktadır. bir MARS , en benzersiz özellikleri, , , son derece yüksektir Zırh hangi % 25 azaltma sağlar. Mars Ayrıca , ortalama dayanıklılık ve koşu hızı , fakat yüksek güç zırh.

3. Engerek , , şimdiye kadar , , en hızlı ve , en atak bir kahraman. Onlar silah yakın dövüş bir çeşitlilik var. Viper ilk karakter, çıkacak olan , bir arbede silah standart olarak.

4. Düşes, tüm savaş durumları özel bir keskin nişancı olduğunu. Bir tüfek ve birkaç saniye düşman taşıyabilen incendiary bir tabanca ile donatılmıştır. Düşes robot manipülatör sol elini feda etti.

5. Deacon - kullanıcı O , kadar , , hatta çalışabilirsiniz kabartmalı manipülatör Tehlikeli , işyeri. Bu sahip kesinlikle , oyununda herhangi bir , Diğer madde ile karşılaştırıldığında benzersiz bir görünümü , , .

6. S. Karalis & ndash; kod adı & laquo; Lilith & raquo; - Tecrübeli bir pilot. Onun amacı savaş olduğunu ve üç el bombası desteği vardır. Çok ağır ve zor hayatta kalmak için sonra Lilith üfleyin.

7. rsquo hakkında Köşe. O tetikte her zaman bir tuzağa herhangi düşman sürebilirim.

8. B. Hinds & ndash; Bu doktor. Yüksek hızda hareket , ve , sağlık, ancak yoksun zırh arttırabilir. tedavi süje ve bir tüfek kullanır.

9. J. Haussen & ndash; İyi bir dayanıma sahiptir bir keskin nişancı olduğunu.

10. A. Hernandez & ndash; yüksek sağlık ve zırh vardır hızı nedeniyle. tedavi için kullanın enjektör ve mücadele için - av tüfeği .

11. M. Akimoto & ndash; Pilot bir takım elbise ve birinci sınıf uzmanı giyiyor.

Blacklight Retribution online oyun karakterinizin görünümünü değiştirmek olacaktır oynarlar. Bütün bu isteğiniz sadece yapılır.

Oldukça gerçekçi görünüyor çünkü

Burada, Blacklight Retribution çevrimiçi, sen şiddetli bir savaş görmek, ancak inanılmaz derecede harika grafikler olacaktır.

Oyun bir duvardan düşmanı görmek için izin veren özel bir seçeneği vardır.

ücretsiz oyun Blacklight Retribution oyna, senin misyonları çoğu tarafından kabul alıyorum.

oyununda Blacklight Retribution İyi şanslar!

& nbsp;

nbsp

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more