Yer imleri

BlackShot

Alternatif isimler: BlackShot
Dünya bir kaos olacak zaman

BlackShot Online oyun zaman içinde geri alacak, tüm devletlerin kaynaklar için mücadele edecek. BlackShot size ücretsiz silah ve diğer ekipmanın üzerinde para harcamak mümkün olacak tek şey oynayabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınıza veya dizüstü aşağıdaki sistem ayarları gerekir BlackShot oynatmak için

11) sen, oyunda değişiklikler hakkında e-posta iletileri almak uygun kutuya bir kene koymak istiyorum.

12) oyunun Lisans Sözleşmesi'ni okuyun ve aynı zamanda uygun kutuya bir kene koymak. O hayal zor biraz gibi Travis savaş reddetti savaş sırasında Aralık 2033 başında içinde. Bu kabul edildi, kaldırdı ve eğitimli ve paralı onların yeraltı komut mesaj . Beri onu anne ücretsiz nukes [sırasında öldürüldü _25_] Aralık 2033 Vanessa uzun zaman önce kontrolü silahlanmasını ve bir [_25_ şimdi öğrendim ] savaş tarihinde paralı lider. Bile o ordu asker insan klonlar öldürdü kez Dedi kavga son ​​on yılda yapım o bir en saygın paralı Bu alanda . Merhametsiz ve korkusuz edilir deneyimli avcı olduğunu mücbir sebep . Ama ne zaman kocası öldürülen o, nükleer imha savunan Bu kadın onların yanma nefreti almak ve savaş gidin verdi. Şimdi ana şey hayatta iken, o günlerde küçük hissediyorum için fırsat var.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more