Yer imleri

Bloklu çiftlik

Alternatif isimler: Blok Çiftliği, Minecraft Çiftliği
Bloklu Çiftlik Oyunu Çiftçi Kralı 8-bit Stil

Oyunu oyna Bloklu Çiftlik (Minecraft Çiftliği) temiz hava ve tarım seven bu romantiklere hitap edecek. Kendi topraklarınızda lezzetli ve çevre dostu sebze, meyve ve çilek yetiştirmekten daha güzel ne olabilir? Ahırdan ineklerin mooingi ve bir horoz ağlaması gelir, sahibi onları beslemek ve hediyeleri toplamak için gelene kadar beklerler.

Bu oyunda sadece küçük bir çiftlik inşa etmekle kalmaz, aynı zamanda iyi gelir getiren, sözleşmeler imzalayan, gerekli ürünler için ilçe merkezine gidip çiftçi birliğine katılacak gerçek bir köy inşa edebilirsiniz. Oyuncular, küçük bir alandan başlayarak, sahipliklerini genişleten ve inşa eden başarılı bir girişimci olarak kendilerini gerçekleştirmek için birçok fırsata sahiptirler:

  • Birkaç çiftlik;
  • Hasat ve ormancılıkla uğraşmak;
  • Tarladan ürünlerin işlenmesi için konstrüksiyon üretimi;
  • Bir mağaza zinciri açın ve çok daha fazlası.

Game Blocky Farm (Minecraft Çiftliği), kullanıcıların kendilerini işadamı rolünde deneyebilecekleri ilginç bir ekonomik stratejidir. Kaynakların doğru dağılımı ve hane halkının ekonomik yönetimi, oyuncuyu onun gibi toplumda büyük etkisi olan zengin bir işadamı, ancak daha az başarılı oyuncular haline getirecektir. Oyunda, sitenizde hammadde yetiştirmek, bitkilerde işlemek, şehre gitmek ve fiyatı kendiniz belirleyerek piyasada bitmiş ürünler satmak için birçok fırsat var.

Oyuna başlamak için Blocky Farm kaydı gerekiyor. Bunu geçmek çok zaman almaz, formda sadece üç satır doldurmanız gerekir. Diğer kullanıcıların oynatıcıyı göreceği bir adla gel, belki de sanal dünyada yaygın olarak bilinir. Bir e-posta adresi girin ve sistemin kahramanınızı hatırlayacağı bir şifre oluşturun. Giriş yaptıktan sonra oyuncular köylerine herhangi bir bilgisayardan girebilecek, tüm başarılar ve başarılar kaydedilecek.

Oyunun özellikleri Bloklu Çiftlik

İlk kez, tarım arazilerinin açık alanlarına geldikten sonra, bir acemi bir asistan tarafından karşılanacak, oldukça makul bir domuz olacaklar. Bu karakter, oyuncuya ana işlevler ve oyun menüsü hakkında bilgi verecektir. İlk alanı satın almayı teklif edecek ve en yakın şehre giden bir otobüs durağı bulmanıza yardımcı olacak. Orada, aynı yaban domuzu oyuncuyu tohum satıcısına tanıtacak ve nasıl alışveriş yapılacağını açıklayacaktır. Biraz antrenman hızlı bir şekilde sona erecek ve oyuncu patron olarak kalacak.

iPlayer Blocky Farm'daki (Minecraft Çiftliği) seviyelerde ilerledikçe, oyuncu yeni fırsatlar yaratacak, örneğin, ikinci seviyede zaten bir ev inşa edebilir, daha sonra sığır yetiştiriciliği yapabilir ve sonunda üretim tesisleri inşa etmeye başlayabilirsiniz. İlki mayonez üretimi olacak, daha sonra girişimci süt, et ve kürk hayvanlarının yünden her türlü ürünü yapacak. Günlüğü açarak, ürün yelpazesini daha da genişletebilir ve yapı malzemeleri, kaplar veya hediyelik eşyaların üretimini düzenleyebilirsiniz. Yazarlar oyuncuların görevlerinin bol olduğundan emin oldular. Görevleri tamamlamak için, kullanıcılar deneyim yıldızları alacak, bu bir sonraki seviyelere ve nakit ödüllere geçmeye yardımcı oluyor. Özel görevler yapmak, nadir hayvanlar ve benzersiz dekor öğeleri elde etmenizi sağlayacaktır.

Bloklu Çiftlik oyunu arkadaşlarla oynamak daha ilginç, onlarla loncalarda birleşebilir, ticaret sözleşmelerine girebilir veya zor zamanlar gelmişse yardım isteyebilirsiniz. Menüde, posta kutularına sahip bir düğme bulunur; yardımcı oyuncuların birbirlerine mesaj gönderebilir ve geliştiricilerden haber alabilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more