Yer imleri

Kan bağı: Lithas Kahramanları

Alternatif isimler:

Bloodline: Heroes of Lithas, mobil platformlar için bir RPG oyunudur. Grafikler mükemmel, oyunda her şey çok güzel görünüyor, savaş sırasındaki efektler çok renkli. Müziğin yanı sıra karakterlerin seslendirmeleri de atmosferin oluşmasına yardımcı oluyor. Bloodline: Heroes of Lithas'ı oynamaktan kesinlikle keyif alacaksınız, burada bir müfreze savaşçısının başında devasa bir fantezi dünyasını keşfetmeniz gerekiyor.

Lythas dünyasına gidin ve mümkünse Yüksek Muhafız olmaya çalışın. Bundan sonra, fantezi dünyasında düzeni sağlamak için çok seyahat etmeniz gerekiyor.

Büyük bir oyun alanında birçok farklı ırk yaşar.

İşte bunlardan bazıları:

  • Lycans
  • Şeytanlar
  • Yarı tanrılar
  • Elfler
  • Orklar

ve daha fazlası.

Bir liderin olağanüstü nitelikleri nedeniyle, çeşitli yaratıklardan oluşan bir ekibi yalnızca siz yönetebilirsiniz.

Çeşitli ırkların güçlü temsilcilerinden oluşan bir ekip toplayın. Farklı tarzlarda dövüşçülerden oluşan bir takım yapmaya çalışın. Düşmanları kazanmak için hem uzun mesafeli dövüşlerde uzmanlaşmış savaşçılara hem de yakın dövüşten korkmayan güçlü savaşçılara sahip olmalısınız. Destek birimleri ve büyücüler olmadan da yapamazsınız.

Tüm dövüşçüler rütbeye bölünür, ne kadar çok yıldız olursa, savaşçı önünüzdeki o kadar değerli olur. Parçaları toplayarak, partinizin herhangi bir üyesinin rütbesini yükseltebilirsiniz.

Litas dünyasının çeşitli kültürlerinin temsilcilerinin nasıl yaşadığını öğrenin, onlara nasıl davrandığınız gelecekte çok şey belirleyecektir.

Mümkün olduğunca çok alanı keşfetmeye çalışın. Takımınız için uygun savaşçıları bulmanın ve en değerli eserleri ve silahları elde etmenin tek yolu budur. Takımınızdaki her savaşçının kendi karakter özelliklerinin yanı sıra değiştirebileceğiniz ve güçlendirebileceğiniz benzersiz yetenekler vardır.

Seyahatleriniz sırasında çeşitli karakterlerle iletişim kurun. Romantik bir ilişki yaşama fırsatınız bile olacak.

Dünyadaki kaosun tezahürlerini yok edin, farklı klanlar arasındaki çekişmenin bu büyülü dünyayı yok etmesine izin vermeyin.

Tüm başarılarınız klanınızın ana salonunda kupa olarak sunulacak.

Savaş sistemi basittir. Savaşlar otomatik olarak gerçekleşir. Sadece savaş sırasında özel saldırılardan hangisini ve ne zaman kullanacağınızı seçmeniz ve savaşçılarınızın hangi düşmanlara saldıracağını seçerek hedef belirlemeye girmeniz yeterlidir. Bazen savaşın sonucu buna bağlı olabilir.

Sık sık oturum açın ve ziyaret ettiğiniz için günlük ve haftalık ödüller kazanın.

Özellikle mevsimlik tatilleri kaçırmamaya dikkat edin. Böyle günlerde yarışmalar ve değerli ödüller ile özel etkinlikler düzenlenmektedir.

Mağazada, hem görevleri tamamlayarak elde edebileceğiniz oyun içi para birimi hem de gerçek parayla en nadir ve en güçlü savaşçıları satın alma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca, güçlendiriciler ve ekipman öğeleri satın alınabilir. Mağazada alışveriş yaparken, mutlu olacakları geliştiricilere minnettarsınız. Bu, oyunu sizin için biraz daha kolaylaştıracaktır ancak burada asıl olan harcanan para miktarı değil, sizin becerinizdir.

Bloodline: Heroes of Lithas'ı bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Peri dünyasını yıkımdan kurtarın, oyunu hemen yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more