Yer imleri

Kanlı korsan

Alternatif isimler: Kanlı korsan

Kanlı Korsan Oyunu: Anime Pirates Attack!

Tüm bir korsan gemisi oyununda toplanan Kanlı Korsan, alternatif bir hikaye "One Piece" olarak yayınlandı. Bu, anime tarzındaki tarayıcı tabanlı bir MMORPG ürünüdür ve Japon TV şovları ve çizgi romanları uzun süredir Avrupa toplumunda sevildiğinden, pek çok taraftarın Kan Korsanının etrafında kalabalık olması şaşırtıcı değildir.

A oyuncak Ruslaşmış olarak, sorunsuzca Kanlı Korsan oynayabilir, karakterlerle, diyaloglarla ve görevlerle daha çok iletişim kurmanız gerekir. Geliştiriciler, oyunu özel efektlerle doldurmamaya karar verdi ve böylesi bir moderasyon iyi geçti. Fakat çizgi romanların, TV şovlarının ve oyun ürünlerinin Japonca "mutfağının" bir özelliği olarak, parlak renkler ve karakterlerin tanınan görünüm tarzı.

Oyunda bir bütün olarak, iyi, parlak ve çekici göründüğü söylenebilir. Olaylar dinamik olarak gelişir, nabzını tutabilmek için bolca görev ve savaş yapılır.

Choice

için

Six sınıfları

Bloody Pirate kaydı kolaydır, muhtemelen bir e-posta adresiniz olduğundan. Bu, üst sütunda ve altı - parolanın 6 karakterini belirtmeniz ve yazımın doğru olduğundan emin olmak için tekrar girmeniz gereken şeydir. Kurallara uyduğumuzu işaretleyin ve kayıt düğmesini tıklayın. Ancak VKontakte, Twitter, Facebook, Google+ ile ilgili bir hesabınız varsa, onların yardımları ile giriş yapabilirsiniz.

Şimdi oyunda sizi temsil edecek sınıfların temsilcilerini inceleyeceğiz.

  • Gezgin. Bir kurs oluşturmanız mı gerekiyor? Her zaman yardım edecek.
  • Haberci, tamamen kehanet veya büyücü için geçecek.
  • Savaşçılar. Oynamak için kaba kuvvet ve kas kullanmanız gerekiyorsa, ona göre.
  • Mechnik, çok açık bir kılıçla silahlandırıldı ve tüm soruları hazırda bir bıçakla çözdü.
  • Shooter, düşmanın uzaktan tahrip edilmesi konusunda uzmanlaşmıştır ve ona oklar dökmektedir.
  • Bard, o bir sorunlu, o bir müzisyen. Müzik onun için her şeydir ve havayı ayarlamak veya düşmanı aşmak için kullanır.

Karakterler arasında mesleği olan kadın ve erkek imgeleri var. Buna göre, bir dizi özellik de bireysel bir karaktere sahiptir ve rahatça oyun alanında daha fazla ilerleme yapabilmek için titizlikle çalışılmalıdır.

Biz kas pompaları, beceri ve deneyim

İlk bakışta herhangi bir karakter basit ve daha güçlü bir rakip için aşağı. Özelliklerini arttırmak için, sürekli olarak görevlerde egzersiz yapmalı ve canavarlara veya oyunculara karşı savaşlara katılmalısın. Bu tür bir çalışma, kahramana ek donanım, yardımcı ve yelkenli gemilerin seçimi şeklinde farklı faydalar sağlayacaktır.

İlk dakikalarda kendinizi diğer korsanların şirketindeki geminin güvertesinde bulup ilk görevinizi yapın. Koşmak son derece önemlidir, aksi takdirde arsada ilerlemeyeceksiniz. Her başarılı görev için, bir ödül alın ve ek yetenekler ve başka şeyler kazanma konusunda ikramiye harcayın. Kavgalar ve arayışlar, eylem monotonluğundan bir mola vermeyi ve farklı bölgeleri ziyaret etmeyi mümkün kılar.

10000 Kanlı Korsan Savaşları, adım adım eylemler ilkesiyle gerçekleşir, bir savaşa komut verirken, karakterlerin yetenekleri üzerinde yapılan çalışmaları not alarak dışarıdaki bir gözlemciye dönüşürsünüz.

Seçim PvE veya PvP savaş modları. Eğer oyuncuların güçleriyle rekabet etmek istemiyorsanız, zindanların savunmasına, mekanın gelişmesine ve diğer maceralara gidin. Ancak, başka bir oyuncunun mücadelesini kabul ettikten sonra, kendi taktiklerinizi tüm ihtişamıyla gösterebileceğiniz Arena'ya gidin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more