Yer imleri

Fanlar

Alternatif isimler: Fanlar

O kadar uzun zaman önce internette futbol taraftarları için büyük ve heyecan verici bir oyun ortaya çıktı. Şaşırdın mı? Muhtemelen garip geliyor, ama şimdi fanlar sizinle aynı futbol takımının hayranları insanlarla iletişim ve ilginç bir oyun oynamak gibi düşünen insanları bulmak için şans var. Ve tüm bu eşzamanlı olarak yapılabilir.

Özellikle futbol seviyorum ve her saniye sadece favori takım hakkında konuşabilirsiniz ve cezanın son maçında bir penaltı dövülmüş insanlar için, bir online oyun hayranları oluşturun. Online & ndash Hayranları; Herkesin tek bir sevgili takımın kaderi umurumda değil futbol, ​​seviyor nerede dünyaya götürür bir oyundur. Bu Hayranları online oyun futbol canlı senin gibi aynı insanlar, bulmak için bir şans. Hevesle her yeni şampiyonluk oyunu bekliyor ve böylece gerçek hayatta hayranları arasındaki dostluğu güçlendirmek, gibi düşünen insanlarla maçları tartışıyor eğlenmek gezegenin farklı köşelerinde, insanların çok sayıda bir araya getiren projede, katılmak.

Oyun yeri çok basit alır ve

Hayranları Ol, oyun sabit diskinizde kurulum gerektirmez ve herhangi bir bilgisayarda çalışmaz. Fans & ndash kaydol; bir kaç basit adım. & Nbsp; Sen var:

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; adınızı eklemek için,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bir e-posta adresi

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; bir şifre ile gelip

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ayrıca kullanıcı sözleşmesini kabul edin.

Şimdi hasta oldukları takım seçmek ve profilinizi oluşturmanız gerekir. Online kayıt Hayranları başarılı oldu ve sen oyuna başlayabilirsiniz.

karakterinizin sağlığını ve & nbsp gücünü izlemek gerekir; o verdiğinden karakterin çeviklik, en düşman maruz kalan ve kurnaz, beceriklilik ve öfke kritik isabet kaçının. Yani kavgalar tutmak için karakter ihtiyacınız var. Sonra diğer oyuncuların sizinle aynı futbol kulübünün taraftarları olduğu ekibine katılmak mümkün olacak. Eğer aktif takımın hayatında katılacak. Seviyeleri ile hareket etmelidir bir ekip, bu puan gerekecek. Oyun Hayranları çevrimiçi size tugay almak görevi gerçekleştirmek için yeteneği verir. Görevler farklı olabilir:

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; alanında rakipleri üzerinde zafer

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; stadyum için savaş,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; , bilardo,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; zift Shiz

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; şantiyede çalışma.

Bu ekibin yanı sıra iyileştirmeler çeşitli satın almak için kullanılan ortak bir hazine vardır fazlalaştı. Buna ek olarak, her takım ekibinin her üyesi kendini sağlık noktaları belli bir miktar geri yeteneğine sahip olan bir ilk yardım kiti vardır. Çeteler ayrıca haftalık turnuvalar Tugay katılabilir, sonuçları en güçlü ekibi tarafından belirlenir.

oyunda bir sohbet odası ve fanlar çeşitli futbol konularını, yayıncılık futbol haberleri müzakere ve arkadaşlar bakabilir bir forum olduğundan oyun online Hayranları, çok ilginç oynamak için. Böyle oyun online Fanlar, oyun bile o futbol & ndash göreceksiniz oynarken, çünkü futbol hayranı hissetmiyorum olanlar; bu sadece bir oyun, ama herkes sürpriz olabilir tüm dünya değil. Bu ağın diğer üyeleri ile favori futbol konularda tartışmalara doğrudan katılmak için izin verecek bir proje olduğu için de zevk Hayranları oynayın. Burada onlara özel mesajlar ayarlayarak, bir sallanan sandalyede yürümek ve kahraman güzel bir görünüm vermek değil, aynı zamanda arkadaşlarınızla sohbet etmek, kavga hayranları katılmak ve futbol sohbet hakkında konuşmak için fırsat sadece oynamak için var. & Nbsp; Hayranları her oynayabilirsiniz. Boşuna zaman kaybetmeyin etmeyin, oyun kayıt ve futbol ruh ve heyecan verici oyun hayranları keyfini çıkarın. & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more