Yer imleri

Borderlands

Alternatif isimler: Borderlands, borderlends

Borderlands Game heyecan verici bir bilgisayar oyunudur. Bu oyunda ilk kişi oynayabilirsiniz. Borderlands atıcı ve rol oynama unsurları ile başvurdu.

Eğer tam on sekiz yıl var eğer

oyunun resmi sitesinden yapabilirsiniz Borderlands indirin. Önce oyun, oyun Borderlands hakkında bir video izleyebilirsiniz. Bu video oyunun farklı özellikleri size tanıtacağım.

Borderlands nasıl oynanır bu incelememizde bulabilirsiniz.

In-Game Borderlands karakterler kendi özellikleri vardır. Borderlands sadece dört karakter:

1. Mordecai - oyunda bir avcı. O 17 yaşındaydı bir tabanca ile çekim doğruluğundan yarışmasını kazandı. Oyun ve spor davranışlarını ihlal suçladığı bu yarışmada birçok oyuncu,. Bazı oyuncular önce rekabete ve o sportmenlik dışı davrandığını söyledi. O ilgi olduğunu bulmak için farklı gezegenlere gitti. O daha iyi bir yaşam ve para kazanmak için kolay bir yol olarak bu ifade eder.

Özgül gerçekler:

39 yıl

Renk - firuze,

Earth - Artemis.

2. Roland oyunda bir asker. O otomatik tüfek ve av tüfeği ile ateş seviyor. Roland belirli tyurel ayarlar. Saldırı ve mücadele yanı sıra, o iyileşir ve geri yükleme cephane ve efendisinin koruyabilirsiniz. Çok oyunculu bir oyunda, ve onların müttefiklerini yardımcı olur. O örgütün eski bir asker olan "Scarlet Mızrak."

Özgül gerçekler:

'34;

Renk - Yeşil;

Planet - Prometheus.

3. Lilith oyunda bir Siren olduğunu. Bu psionic yeteneklere sahip. Bu faz kayması oluşturabilirsiniz. Giriş ve çıkış faz kayması siren sırasında bir patlama dalgası gönderir. Bir vardiya Lilith görünmez temsil ve çok hızlı hareket ettiği zaman. O sadece melee mücadele, ancak bunun için özel vardiya çıkmak gerekiyor.

Bu altı sirenler biridir. Tüm sirenler sihirli güçleri var. Ama bunları kullanmak ve ne yapacağını nasıl bilmiyorum. O kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Serena gazel bulmak istiyor.

Önemli gerçekler:

27 yıl

Renk - Pembe;

Planet - Dionysos.

-4. Tuğla Berserker olarak temsil etti. O özel bir durum gidebilirsiniz. Bu durum sırasında, silahı ateş edemez. Bu Brick şiddetle yumrukları ile düşmanları saldıran ve hızlı bir şekilde sağlığını geri yükleyebilirsiniz. O da kulübü kullandığı, hangi oyunda olacak. Amacı onun eksik kardeşini bulmak. Maskot köpeğini pençe gibi çocukken öldü, kim giyer.

Önemli gerçekler:

36 yıl

Renk - Kan kırmızı;

Planet - Menethius.

In-Game Borderlands silah

her karakter vardır

1. Mordecai: keskin nişancı tüfeği, revolver.

2. Roland: otomatik tüfek, av tüfeği.

3. Lilith: alt-makineli tüfek, temel silah.

-4. Tuğla: bombaatar.

Farklı gezegenlerde olacak Borderlands oynayın. Her karakter kendi misyonu vardır.

Tek oyuncu ya da multiplayer:

oyun farklı mod oynayabilirsiniz pc Borderlands.

Büyüleyici izlenimlerin bir sürü Borderlends oyunu verir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more