Yer imleri

Fight Club

Alternatif isimler: Savaş

Kulüp Çevrimiçi & mdash Fight; ücretsiz tarayıcı tabanlı multiplayer online oyun, BDT oyun sektöründe gerçek bir olgudur. Geliştiriciler bu oyunu yayımlandı sonra, anında uzun süre diğer benzer oyun ürünleri karşılaştırmak için bir kriter haline geldi. Ve muhtemelen, çoğu zaten oyun dünyası online oyun böyle bir standart Fight Club ve bu güne kadar devam ettiğini biliyoruz. Oyun sayısı, bu oyunun bir kopyasını her gün büyüyen, ama geliştiriciler Herkül çaba olmazdı, ne onların yaratma hala Fight Club ile rekabet edemez o verdi. Online oyun Dövüş Kulübü oyna can Internet, hiçbir yaş ya da bölgesel kısıtlamalar erişimi olan her oyun. Bu BDT, aynı zamanda dünya çapında sadece oyun çok popüler hale getirir.

Tüm yapmanız & mdash gereken, çok zamanınızı almaz oyun Fight Club kaydol; Hesabınıza erişmek için hesap e-posta adresinizi ve güvenlik şifresini girin. Bundan sonra e-posta adresiniz kayıt Dövüş Kulübü tamamlandığını teyit eden bir mektup alacaksınız.

Oyun Dövüş Kulübü çevrimiçi önce mücadele ve rekabet dolu bir dünya, içinde sarhoş zafer ve yenilgi öfke açılacaktır. Arsa neredeyse hiç oyun ve oyun & mdash olur her şeye sahiptir; Fantezi karakterler arasında şiddetli savaşlar: cesur savaşçılar ve sihirbazlar büyü hakkında çok şey biliyorum.

Oyunda sınıfların sistem gereksiz bir şey içermiyor. Üç uzmanlık kahramanın & mdash birini seçebilirsiniz; bilge büyücü, güçlü bir savaşçı ya da predpriimchivovogo tüccar. Sizin karakter bunu kendileri istediğiniz şekilde gelişebilir hangi Kulübü online oyun Fight.

Aslında, karakterin gelişmesi gibi birçok online oyunlarda pompalama çok farklı değil. Eğer gözlük dağıtımı için geçerli olacak karakterin becerilerini geliştirmek var mı zaman oyun himayesindeki seviyesi. Dayanıklılık, çeviklik, kuvvet ve sezgi: major mevcut dört savaşta nasıl davranması gerektiğini etkileyen özellikleri çeşitleri, kahraman vardır. Bu parametrelere ek olarak özel karakteristikler elit denir suschestvuyutesche.

Çeviklik & mdash; Eğer rakibinizin ve birçok yönden & mdash ezme darbeler atlatmak kılan; savaşta hayatta kalma rehin.

gücüne doğrudan etkisi gücü ve çok fiziksel saldırılar kahraman indirebilmek nasıl belirler. O da zırh ve silah türü Protégé giymek mümkün olacak nasıl etkiler.

Sezgi & mdash; yeteneği öncesinde rakibi eylemi tahmin ve oyun Dövüş Kulübü olağanüstü bir avantaj olarak öyle. Eh, dayanıklılık & mdash; kollichestva hayatınızın bir ölçüsüdür ve teçhizat ile sırt çantası olabilir ne kadar büyük bir ölçüsüdür.

dördüncü seviyeye ulaşmak sonra, istihbarat çalışması mümkün olacak, Yedinci & mdash; Bu bilgelik, onuncu & mdash pompa mümkün olacak; Maneviyat. Onüçüncü düzey Onaltıncı & mdash de irade gibi özelliklere sahip olacak; özgürlük ve Ondokuzuncu sizin perosnazhu ilahiliğinizin açık olarak böyle bir parametre. İlk bakışta bu online oyun oynamak Kulübü çok basit ve ilginç değil Fight görünebilir, ama siz oynamaya başlayın olarak tüm bu yanılsama anında en kısa sürede effect.

oyunda kullanılan mücadele özgün sistem Fight Club, geliştiriciler çevrimiçi oyuncak oldukça çok kullanmış ve o defalarca haklı hiç yerli ve yabancı igroproma icat en iyilerinden biri olarak kabul edilebilir olduğunu kanıtlamıştır.

oyun en kısa sürede bir hamle yapmak hakkına sahip olarak adım adım bir savaş, sen saldırmak için vücudun bir kısmını ve savunacak vücut üzerinde bölgeyi seçmek gerekecek. Dört temel alan vardır: bel, gövde, bacaklar ve baş. Cihazın aynı zamanda korumak istediğiniz alanın herhangi bir çift konabilir.

savaş, aynı zamanda güç kullanımı türüne göre değişir. Bunlar tamamen fiziksel sihirli veya grubu olabilir. Yeni başlayanlar için, orada, mücadele özel tip oyunun tüm bilgeliğini anlamak için kısa sürede onları sağlıyor.

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more