Yer imleri

Kırık Ok

Alternatif isimler:

Broken Arrow, gerçek zamanlı olarak gerçekleşen bir askeri strateji savaşıdır. Oyundaki grafikler oldukça gerçekçi, tüm ekipmanlar makul bir şekilde seslendirilmiş ve müzikler zevkle seçilmiş.

Oyunda Rus ve Amerikan orduları arasında bir çatışma yaşanıyor. Ülkelerin her birinde, birçoğu özelleştirilebilir ve yaklaşan operasyonlardaki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir olan iki yüzden fazla savaş birimi vardır.

Kısa bir eğitim olmadan sayısız ordunun yönetimini anlamak zor olurdu. Ancak endişelenmeyin, geliştiriciler bunun nasıl yapıldığını size mutlaka gösterdiler.

Oyunda sunulan tüm ekipmanlar gerçek analoglara sahiptir ve geliştiricilerin hayal gücünün bir ürünü değildir.

Düşmanı çok sayıda görevde yenmek için birçok zor görevi tamamlamanız gerekecek:

  • Savaş alanında taktik denemeleri
  • Krug'un arkasına keşif grupları atın
  • Kara kuvvetlerine, gemilere ve hatta savaş uçaklarına liderlik edin
  • Maksimum avantaj elde etmek için savaşlardan önce ekipman seçin
  • Bu, küçük bir görev listesidir, aslında yukarıda açıklanandan daha ilginçtir.

Artık tüm bunları daha detaylı anlatabilirsiniz.

Savaş görevlerini tamamlarken, düşman için beklenmedik bir şekilde hareket etmeye çalışın, ancak görev hedeflerini unutmayın. Doğru ekipman ve silah seçimi, birliklerinizin görevle başa çıkmasının ne kadar zor veya kolay olacağı konusunda çok ciddi bir etkiye sahiptir.

Bazen zeka büyük bir rol oynar. Bu şekilde düşman birimlerinin sayısını tam olarak bileceğiniz gerçeğine ek olarak, keşif grupları başka görevleri de yerine getirebilir. Örneğin, önemli düşman hedeflerini bir lazerle aydınlatabilir veya düşman lojistiğini bozabilir ve düşmanı araçlara cephane ve yakıt ikmali yapmadan geri çekilmeye zorlayabilir.

Doğru birimleri seçmek zor olabilir. Bazı görevler kaba kuvvet gerektirirken, diğerleri minimum kayıpla başarıya ulaşmak için ordunuzun manevra kabiliyetini ve görünmezliğini gerektirir.

Havacılık ve filo kullanımını unutmayın. Bunlar, düşmanlıklar sırasında büyük önem taşıyan birlik türleridir.

Pek çok silah ve askeri teçhizat, amaçlanan amaçlara daha iyi uyacak şekilde değiştirilebilir. Örneğin topçu, zırh delici mermilerle güçlendirilmiş mevzilere çok daha fazla hasar verir ve düşman insan gücünü açık alanlarda misket bombalarıyla vurmak en iyisi olacaktır.

Topçu sistemlerinizin hangi mermileri ateşleyeceğine ve hatta uçakların hangi bombaları taşıyacağına karar verebilirsiniz.

Oyun şu anda erken erişimde, ancak şimdiden neredeyse hiçbir teknik sorun yaşamadan oynayabilirsiniz.

Broken Arrow'u PC'de ücretsiz olarak indirmenin maalesef bir yolu yok. Oyunu Steam ticaret platformunda veya resmi web sitesinde satın alabilirsiniz.

Oyunu şimdi yükleyin ve en modern silahlar ve ekipmanlarla donanmış mangalara liderlik etme fırsatını yakalayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more