Yer imleri

Mısır İnşaatçılar

Alternatif isimler:

Builders of Egypt şehir kurma unsurları ve gerçek zamanlı askeri strateji içeren ekonomik strateji. Burada üst düzey grafikler ve mükemmel müzik eşliği bulacaksınız.

Oyunun başında küçük bir öğretici, yeni başlayanların kontrol becerilerinde hızla ustalaşmasına yardımcı olacaktır. Sonra en ilginç başlar. Kendinizi insanlık tarihinin en gizemli medeniyetlerinden birinin gelişme ve oluşum çağında bulacaksınız.

Başarıya ulaşmak için tüm faaliyet alanlarına dikkat etmeniz gerekecek:

  • Yeterli kaynak ayıklaması yapın
  • Çiftçiliği ele alalım, eski Mısır çok fazla pirinç yetiştirmesiyle ünlüydü
  • Nüfus için konut sağlayın
  • Vagonların ve insanların hareketini hızlandırmak için yollar inşa edin
  • Binlerce yıl sonra bile ihtişamıyla hayranlık uyandıracak tapınaklar ve ibadet yerleri yaratın
  • Eski Mısır uygarlığının, çoğu bugün hala kullanımda olan teknolojileri öğrenmesine yardımcı olun

Şehirleri güvende tutmak için duvarlar oluşturun ve düşman saldırılarını püskürtebilecek bir ordu eğitin. Bu ülke, o dönemde zayıf bir kabilenin hayatta kalması mümkün olmayabilecek sayısız savaşla ünlüydü.

Oyunda minör aktivite bulunmamaktadır. Her şey önemlidir ve liderliğiniz altındaki şehirlerin yaşamında her şeyin doğrudan etkisi vardır. Çok sayıda sulama kanalı, cömert bir hasat yapmanızı sağlayacaktır. Bu, daha güçlü bir orduyu korumayı veya ulaşım altyapısını düzenlemek için daha fazla kaynak kullanmayı mümkün kılacaktır. Dini unutmamak daha iyidir. Tanrılar, insanların işlerine doğrudan müdahale edebilir. Mutsuzlarsa, müreffeh bir imparatorluk çok hızlı bir şekilde harabeye dönüşebilir. Bunu önlemek için, tüm tanrıları cömert tekliflerle ve rahiplerin gerekli ritüelleri gerçekleştireceği görkemli tapınakların inşasıyla memnun etmeye çalışın.

Savaş çok önemlidir, ancak diplomasi de aynı derecede önemlidir. Bazen diplomatlar sadece çatışmayı durdurmakla kalmaz, aynı zamanda düşmanı güvenilir bir müttefik haline getirir. Veya, örneğin, düşman orduları zaten iç savaşlarla tükendiğinde kazanmak daha kolay olduğu için düşmanlarınız arasında kavga edin.

Ama yine de, buradaki asıl mesele yaratılış ve ekonomidir, sonsuz savaşlar değil. Oyunda doğru bir şekilde yeniden üretilen inanılmaz mimariye uzun süre hayran kalabilirsiniz. Geliştiriciler her şeyi olduğu gibi en ince ayrıntısına kadar aktarmaya çalıştılar.

Proje şu an erken erişimde ve henüz tam olarak tamamlanmadı ama şu an bile oyunu başarılı diyebiliriz. Geliştiriciler hâlâ içerik ekliyor ve son düzenlemeleri yapıyor. Çıktığı zaman işler daha da iyi olacak.

Playing Builders of Egypt, hem tek oyunculu bir kampanyada hem de gerçek rakiplere karşı ilginç olacak.

Builders of Egypt PC'ye ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu resmi web sitesinden veya Steam portalından satın alabilirsiniz. Son sürümün yayınlanmasına kadar, bu iyi bir indirimle yapılabilir.

Oyunu şimdi yükleyin ve dünyanın harikalarından biri olan Mısır piramitlerini inşa etmeye başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more