Yer imleri

Bumz, Bumz, Bums

Alternatif isimler: Bumz

kendinizi efsanevi oyun Worms hayranıyım düşünün, ama bu oyun sizi & ndash beslenen varsa; dolayısıyla yeni bir tarayıcı oyunu karikatür Bumz ne ihtiyaç vardır. Biraz komik bir karakter gibi hissediyorum ve düşmanlarını yok. Oyun yaratıcıları komik oyun formatını & ndash tutmuş; komik sesler ve cümleleri bir çok bütün gün iyi bir ruh yaratacaktır.

nbsp;

Kayıt Bumz oyunu bazı özel özelliklere sahiptir. Eğer gelişmiş özelliklerini kullanmak istiyorsanız, o zaman kesinlikle sitesi postada bir posta kutusu olması gerekir. ru ve diğer geçerli bir posta kutusu gayet iyi. Seçin Kayıt:

nbsp;

& bull; sizin geçerli bir e-posta adresi uygun alana girin

nbsp;

& bull; bir şifre oluşturun,

nbsp;

& bull; forumunda kendisi için bir isim düşünmek

nbsp;

& bull; görülen resimdeki güvenlik kodunu girin.

nbsp;

Bumz kaydı basittir ve sadece birkaç dakika sürer görebilirsiniz. Savaşta önde şimdi posta adresinizi ve şifrenizi ve girin: Bumz online kayıt tamamlandığında ve, ana menüye gidin ve veri altında savaş gitmek zorunda!

nbsp;

online oynamak Bumz için, bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir

nbsp;

& bull; Windows 2000 / XP / Vista / 2008/2003;

nbsp;

& bull; 512 MB bellek,

nbsp;

& bull; grafik kartı 64 MB

nbsp;

& bull; internet erişimi

nbsp;

& bull; Adobe Flash Player yüklü.

nbsp;

Bumz oynamaya başlayın! Şimdi, kendi karakter yaratmak karakterin cinsiyetini & ndash seçin; cesaretle düşmanları ile başa onların güzelliği düşmanla enchant sevimli kız, ya da sert adam. Online oyun Bumz çok kolay çalıştırmak için: klavyede dört ok size hareketin yönünü kontrol edecek ve space bar kuvvet saldırısı uygulanan kontrol eder. Düzeyinde 12 at, kendi lonca oluşturmak, ya da başlangıç ​​arkadaş davetini kabul, bir lonca yarattı.

nbsp;

Bumz online oyun mükemmel ve oldukça gerçekçi özel efektler olduğunu. Silah sistemi bile en zorlu oyuncu ve ndash tatmin edecek; Taş Devrinden sofistike lazer silah silahlar. Ama bu sınır değildir. Her silah da Arsenal giderek geliştirilebilir. Ayrıca, satmak ve silah alışverişi yapabilirsiniz. Zarif ve zorlu oyuncular için oyun Bumz online sistem daha iyi silah ve teçhizat sağlamıştır. Bunu yapmak için üç inci birini seçmeniz gerekir:

nbsp;

& bull; büyütme saldırıları

nbsp;

& bull; korumayı artırmak

nbsp;

& bull; gelişmiş performans

nbsp;

& nbsp; ve kollar, giysi ya da başlık koymak.

nbsp;

normal günlük görevlerine ek olarak, odnodumtsami ile ekip ve çok sayıda ve korkunç canavarlarla olan bir savaş için yürüyüş gidebilirsiniz. Ödül sırasıyla & ndash olacak; düşünülemez servet. Ama unutmayın: güçlü düşman olacak, ama aynı zamanda, daha değerli ödül olacak, senin seviyesi yükseldikçe.

nbsp;

Romantik duygular sular altında

, ayrıca düğün kullanabilirsiniz. Eğer & ndash Tüm ihtiyacınız; karşı cinsten karakterinin elini ve kalbini bir nişan yüzüğü satın almak ve sunmaktır. Kimler çevrimiçi Bumz oyunu oynarken çok romantik olabilir sanırdım. Düğün töreninin ardından Temple gerçekleşecek olan novosochetavshayasya çift muhteşem iki karikatür kupa katılmadan kutlamak olabilir. Bir süre sonra bunun bir hata olduğunu ve eşinizin hayatını temas edilecek kişi olmadığını fark edecektir, ayrıca boşanma davası ve daha sonra bir uydu ya da arkadaşı için bakabilirsiniz.

nbsp;

Bumz yılında basit ve heyecan verici oynamak için. Oyunda ilginç fırsat çok keşfedeceksiniz, çünkü bu oyunun cazibesini yaşayın ve keyfini çıkarın.

nbsp;

Online oyun Bumz ilginç ve renkli. Herkesin can Bumz Oyna!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more