Yer imleri

Sığınak Savaşları: 1. Dünya Savaşı

Alternatif isimler:

Bunker Wars: Heyecan verici görevlerle 1. Dünya Savaşı çevrimiçi gerçek zamanlı strateji. Android çalıştıran mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Oyunun grafikleri karikatür tarzında parlak, çok güzel. Seslendirmeler yüksek kalitede ve müzikler oyunun atmosferine uyuyor.

Bunker Wars: 1. Dünya Savaşı'nda yetenekli bir komutan olabilir ve dünyanın her yerinden binlerce oyuncuyla reyting tablosunda üst sıralarda yer almak ve değerli ödüller için savaşabilirsiniz. Ayrıca birçok görevden oluşan ilginç bir kampanya da var.

Dünyanın en güçlü ordularıyla savaşa başlamadan önce, kontroller ve arayüz özellikleri hakkında her şeyi öğrenmek için kısa bir eğitimden geçin.

Eğitim görevinden sonra birçok zorlukla karşılaşacaksınız:

  • Savaşçılarınız için bir üs inşa edin ve onu geliştirin
  • Savaşacağınız alanı öğrenin ve birimleri ve kuleleri en iyi yerlere yerleştirin
  • Savaş kulelerinizi ve savaşçılarınızı yükseltin
  • En etkili seçenekleri bulana kadar farklı stratejiler deneyin
  • Düşmanları yenerek yeni bölgelerin kontrolünü ele geçirin

İşte Bunker Wars: WW1 Android'de gerçekleştireceğiniz ana görevleri içeren küçük bir liste.

Oyun, her biri kendine göre ilginç olan çeşitli modlara sahiptir.

Yerel bir kampanyayı inceleyerek başlamak en iyisidir; bu durumda kişisel olarak hangi taktiklerin sizin için doğru olduğunu yavaş yavaş anlayacaksınız. Yeterli tecrübe kazandığınızı hissettikten sonra diğer oyuncularla savaşmayı deneyebilirsiniz. İnsanlar daha az tahmin edilebilir olduğundan, bir insana karşı savaşmak yapay zekaya karşı savaşmaktan daha zordur. Gerçek rakiplerle yapılan savaşlarda bazı taktikler işe yaramayabilir.

Savaşın gerçekleşeceği birçok alanın her birini keşfetmeye çalışın, bu size bir dahaki sefere avantaj sağlayacaktır.

Dövüşçülerinizin silahlarını ve zırhlarını yükseltin, böylece kazanma şansınız artacaktır. Kuleleri güçlendirmek bir savunma oluşturmaya ve daha güçlü bir düşmanı bile yenmeye yardımcı olacaktır.

Her gün Bunker Wars: WW1'i ziyaret eden en ısrarcı oyuncular, küçük görevleri tamamlayarak ödüller alabilecekler.

Bunker Wars: WW1 oynamaktan bıkmıyorsunuz çünkü proje gelişiyor, daha fazla içerik var ve tatil günlerinde tüm katılımcılar için değerli hediyelerle temalı etkinlikler düzenleniyor. Hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için güncellemeleri düzenli aralıklarla kontrol edin.

Oyun içi mağazaya bakarak birçok faydalı şey satın alabilirsiniz. İndirim günlerinde ürünler indirimli olarak satılmaktadır. Ödeme için oyun para birimi veya gerçek para kabul edilir. Para, ordunuzun gelişimini bir miktar hızlandıracaktır, ancak onsuz da reytingin en üst sıralarına ulaşabilirsiniz. Savaşlar genellikle daha fazla para ödeyen değil, daha yetenekli komutan tarafından kazanılır.

Oynamaya başlamak için Bunker Wars: WW1'i indirip yüklemeniz gerekecek. Oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Bunker Wars: WW1, bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Yenilmez bir ordu oluşturmak ve en iyi savaşçıların sıralamasını fethetmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more