Yer imleri

İş Tycoon Online

Alternatif isimler: BT Çevrimiçi

İş Tycoon Online & ndash; dünya çapında oyuncular milyonlarca kazandı ücretsiz bir tarayıcı tabanlı online bir ekonomik stratejidir. Oyun tarayıcı penceresinde kullanılabilir gibi Yani, oyun istemcisi gerekli değildir.

Kayıt İş Tycoon Online, öğrenmek ve başarılı işadamı, moda ikonu ve hatta etkili siyasetçi hissediyorum sağlayacaktır. Daha fazla & hellip rakipleri ile mücadele etmek, çalışanların işe sanayi tercih edebilirsiniz;

İş Tycoon Online kayıt geçmek için, e-posta, şifre girmeniz gerekir ve isim (takma). Bir anlaşmanın ardından oyunun kuralları kabul etmek ve bir oyun sunucusu seçin. Bu kayıt sona erecek.

Artık onların şirket oluşturmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle işe hangi bir faaliyet karakter adı, cinsiyet ve alan seçmeniz gerekir.

İş Tycoon Online oyunda faaliyet dört alanlarına sahiptir:

  • eğlence endüstrisi
  • Perakende satış
  • Restoranlar
  • Hizmetler
Bunların her biri kendine has özellikleri vardır çünkü

Sadece endüstrilerin açıklaması dikkat edin. Sonra, gönderilen on kişiden bir asistan (sekreter) seçin ve ne seks belirlemek gerekir.

Artık çok oyun İşletme Tycoon Online için ve Svoge ilk görevlerin uygulanması doğrudan geçebilirsiniz. Oyun size çeşitli ipuçları verecektir sekreterini zaman zaman (bu bilge avukat dinlemek için yararına ne iş doğru yönde hareket ediyorum ve oyunun en keyifli izlenimler olsun).

Çevrimiçi & nbsp;

oyunu İş Tycoon & nbsp çalmak için, uluslararası şirketler, işe alma ve eğitim çalışanlarına işinizi geliştirmek zorunda özel bir şirketten. Online oyun Business Tycoon en önemli yönlerinden biri, belirli kriterleri, mesajları (20) karşılayan çalışanlarını güçlendiricidir. Düzgün ofis dağıtılan varsa, çalışanların şirketin verimliliğini artırmak yardımcı olacaktır. & Nbsp;

inşa etmek ve dükkan ve petrol arama teçhizat üreten fabrikalar geliştirmek ve rafinerileri kurmak üretimi için ayarlamanız gerekir, kapalı salladı seçilen bağlı. , Iş düzeltmek mağazalar ve gökdelenler inşa malzemeleri satın almak ve oyuncular ile etkileşim öğrenmek için deneyim puanı ve para ödeyecek 35 ilköğretim görevler, istenecektir. İş Tycoon Oyna, günlük görevler de olacak. Onlar çok yakın eğer onun kurumları dikkate potansiyel rakipler almak gerekir oluştururken, onların ekonomik ilerlemeyi kaybetme riski vardır. & Nbsp;

medya olmadan Ne tür bir iş, değil mi? Yani, bu oyunda var. Medyanın yardımı ile rakiplerinizin hakkında bilgi saldırıları yürütecek, ancak seviye ve etkisi bağlıdır. Bu medyada kadar verecektir, ya da abartma talep olasıdır.

Oyun & nbsp; BT Çevrimiçi & nbsp; girişimcilik becerilerini geliştirmek için yardımcı ve bir dik sahibi olabilir eğer göreceğiz

Oyun BT & nbsp Play Online oluşturmak ve lonca yönetmek ve tartışmalara katılmak ve döviz işlemleri yapabilirsiniz. Sen & laquo üye olmak için fırsat olacaktır; Altın VIP & raquo;, belirli ikramiye alacak nerede. Ayrıca belediye meclisi milletvekili görevini almak ve rekabet kurumları da daha baskın yapmaya kapatma hakkına sahip olabilir. Ve çok daha fazlası & hellip;

yorum Sonuç olarak özetlemek gerekirse, diyebiliriz ki İş Tycoon Online oyunda bir iş kurma yolunda ilgilenen herkese olabilir. Oyuncular için büyük bir fırsat vardır. Ve tüm süreci anlamak için, oyunun İş Tycoon Online kayıttan sonra gerekli, bu şekilde kendini geçmektedir!

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more