Yer imleri

Sezar 3

Alternatif isimler:

Caesar 3 stratejisi, bir şehir kurma simülatörünün unsurlarıyla. Oyunun kendisi şu anda birkaç yaşında olduğu için grafikler klasik. Tüm binalar ayrıntılı olarak çizilir ve birbirinden farklıdır. Oldukça uzun bir süre sonra unutulmayan çoğu oyun gibi, bu oyun da bir başyapıt. Piyasadaki en iyi şehir kurma oyunlarından biridir ve bu türdeki birçok yeni oyundan daha eğlencelidir. Ses tasarımı mükemmel.

Caesar 3 oynamaya başlamadan önce, bölgenin haritasını seçin, hesabınızdaki para miktarı seçilen haritaya bağlı olacaktır. Daha fazla harcarsanız, ilk seferde affedilebilirsiniz. Ancak tekrarlanan ihlallerin çok hoş olmayan sonuçları olabilir.

Mevcut iki oyun modu vardır:

  1. Sezar'ın kendisi tarafından görevlerin size verileceği ve bundan sonra kendiniz yeni Sezar olabileceğiniz kampanya.
  2. Ana görevin yerleşimin hayatta kalması ve gelişmesi olduğu Serbest mod.

Şehrinizdeki insanların meslekleri var:

  • Mühendis
  • Doktor
  • Praetorian

Ve hatta profesyonel suçlular.

Herkesin kendi yetenekleri vardır.

Oyun boyunca viyadükler, yollar, konutlar ve kültürel alanlar inşa edeceksiniz. Bazı binalar tek bir kopyada yeterlidir, tiyatrolar gibi diğerleri ise oldukça fazla ihtiyaç duyacaktır.

Binaları, özellikle konut binalarını yükseltmeyi unutmayın. Konut binalarının iyileştirilmesiyle birlikte, sakinlerin sınıfı da değişmektedir. Zengin patrisyenler hazineye daha fazla vergi öderler. Ek olarak, üst sınıf binalar yangına daha az eğilimlidir.

Vergi toplamak için yerleşim bölgelerinin yakınında forumlar oluşturun.

Basic, doğru iş ve nüfus dengesini bulun. Bu uygun değilse, suç oranı artacak veya insanlar şehrinizi bile terk edebilir.

Şehirdeki maksimum nüfus 10.000 kişidir. Bu rakama ulaştığınızda, amaçları ne olursa olsun artık yeni binalar inşa edemeyeceksiniz. En iyi çözüm değil, ancak geliştiriciler böyle istedi. Popülasyonu bu değerin altında tutmaya çalışın.

Din oyundaki son yer değil. Tüm tanrıları onurlandırmak son derece önemlidir, çünkü her birinin belirli bir faaliyet alanı üzerinde etkisi vardır.

Burada birçok tanrı var:

  • Ceres eğlenceden sorumlu
  • Merkür ticareti koruyor
  • Neptün deniz balıkçılığı
  • Mars savaşçı tanrısı
  • Venüs vatandaşların ruh halini yönetiyor

Liste tam değil, ancak özü anlamak zor değil. Örneğin, cıvayı unutursanız, ticaretle ilgili sorunlar olacak ve ticaret depolarında yangın riski artacaktır. Mars, barbar kabilelerin saldırılarını kışkırtabilir. Neptün size gücenirse, deniz gemilerinizi acımasızca yok eder. Bu nedenle, tüm tanrılar için tapınaklar kurmaya çalışın ve kimseyi unutmayın.

Askeri var, ancak askeri olmaktan çok ekonomik bir strateji, bu yüzden savaş modu çok gelişmiş değil. Oyun, fetihten çok geliştirmeye odaklanmıştır.

Caesar 3 PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki bunun bir yolu yok. Oyunu Steam platformunda veya resmi web sitesinde satın alma şansınız var.

Şimdi oynamaya başlayın! İşte bu türü seviyorsanız kaçırmayacağınız oyunlardan biri!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more