Yer imleri

Görev çağrısı 3

Alternatif isimler:

Call of Duty 3, İkinci Dünya Savaşı'na adanmış bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun PC'de mevcuttur. Grafikler bugün biraz modası geçmiş görünüyor, ancak ayrıntılar iyi ve oyun hala ilginç. Seslendirme profesyonel, silahlar inandırıcı geliyor ve müzik oyunun atmosferine uyuyor.

Birçok oyun geçmiş yıllardaki çatışmalara adanmıştır ve çoğu dünyanın her yerindeki oyuncuların ilgisini çekmektedir.

Bu sefer oyun İkinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor. Bu, modern tarihin en büyük çatışmalarından biridir. Düzinelerce ülke, dünyanın çoğunu işgal eden düşmanlıklara katıldı.

İlk birkaç görev sırasında geliştiricilerin ipuçlarını ekranda göreceksiniz. Bu, kontrolleri anlamanıza ve ne yapılması gerektiğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Arayüz basit ve sezgisel olduğundan, özellikle de atıcılık oynama deneyiminiz varsa, zor olmayacaktır.

Call of Duty 3 sırasında yapacak pek çok önemli işiniz olacak:

  • Savaş alanında ilerleyerek düşman ekipmanlarını ve savaşçılarını yok edin
  • Görevi başarıyla tamamlamak için gerekli görevleri tamamlayın
  • Savaş başlamadan önce bir silah seçin ve cephane bittiğinde ele geçirilen silahları kullanın
  • Savaşta faydalı olacak becerileri geliştirin

Bunlar oyun sırasında yapacağınız ana aktivitelerdir.

İlk görevlerin tamamlanması zor olmayacak, ancak daha sonra tamamlamanız gereken ve daha fazla zaman alacak görevleriniz olacak. Oynamayı sizin için ilgi çekici hale getirmek için zorluk derecesini seçebilirsiniz; toplamda üç seviye vardır.

Zamanla basit taktiklerin her zaman en doğru olmadığını anlayacaksınız. Savaş alanında birçok siper bulacaksınız, bunları düşman ateşinden kaçınmak için kullanın. Karakteriniz savaş alanında daha az fark edilmek için emekleyebilir veya çömelebilir. Bu yetenekler, daha büyük ve daha iyi silahlı bir düşmanla karşı karşıya olsanız bile kazanmanıza yardımcı olacaktır. Call of Duty 3 PC'de mini araba ve pusula arazide gezinmenize yardımcı olacak, böylece hangi yöne hareket etmeniz gerektiğini her zaman bileceksiniz.

Birçok görevden oluşan ilgi çekici kampanya sayesinde Call of Duty 3'ü internet bağlantısı olmadan da oynayabilirsiniz. Hikaye görevlerini tamamlamak istiyorsanız, savaş alanında kimin daha iyi olduğunu görmek için çevrimiçi olarak diğer oyuncularla yarışabilirsiniz.

Oyun bir klasik olduğu için modern standartlara göre üst düzey grafiklere sahip olamaz ancak bu özellik sayesinde nispeten zayıf bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayarda bile oynayabilirsiniz; sadece Call of Duty 3'ü indirip yükleyin.

Call of Duty 3 ücretsiz indir, ne yazık ki işe yaramıyor. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Oyun uzun zamandır bir klasik haline geldi, bu nedenle bugünkü fiyat önemli ölçüde düştü ve satışlar sırasında bu efsanevi atıcıyı daha da büyük bir indirimle satın alabilirsiniz.

İkinci Dünya Savaşı'nın en sıcak savaşlarından geçmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more