Yer imleri

Call of Duty: Zafere Giden Yollar

Alternatif isimler:

Call of Duty: Roads to Victory, birinci şahıs nişancı oyunları serisinin ilk oyunlarından biridir. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler klasik ve bugün artık etkileyici değil, ancak işte bu türdeki oyunların her hayranının mutlaka oynaması gereken, eskimeyen bir klasik. Ses oyunculuğu klasik ama gerçekçi, komutanların silahları ve emirleri son derece inandırıcı geliyor ve müzik olay örgüsünün anlatacağı zamana karşılık geliyor.

Askeri temalara adanmış diğer birçok oyun gibi Call of Duty: Roads to Victory de İkinci Dünya Savaşı'ndaki olaylara adanmıştır ve oyuncuların o zamanın en ünlü operasyonlarında yer almasına olanak tanıyacaktır.

Daha sonraki etkinliklere hazırlanmak için eğitim görevini tamamlayın. Fazla zamanınızı almayacak, oyundaki arayüz karmaşık ve sezgisel değil, ayrıca geliştiriciler yeni başlayanlar için ipuçları hazırladı.

Call of Duty: Roads to Victory'de asla sıkılmayacaksınız çünkü yapacak çok şey var:

  • Bölgede dolaşın ve karşılaştığınız düşmanları yok edin, şiddetli bir direnç gösterecekler
  • Sizi daha iyi bir dövüşçüye dönüştürecek ve her rakibi yenmenizi sağlayacak beceriler geliştirin
  • Ele geçirilen silahları cephaneliğinizi genişletmek ve savaşlar sırasında kullanmak için kullanın
  • Küçük bir asker ekibiyle birlikte çalışmayı öğrenin, böylece görev hedeflerini hızla tamamlayabilirsiniz

Bu liste oyunda yapmanız gereken ana aktiviteleri içermektedir.

Call of Duty: Roads to Victory'nin on yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülmesi onu daha az ilgi çekici hale getirmiyor. Her biri 14 görev içeren üç harekatı tamamlayın.

Bu Müttefiklerin harekâtıdır:

  1. Amerikalı
  2. İngiliz
  3. Kanadalı

Her üç hikayeyi de gözden geçirme ve her şeyin nasıl bittiğini öğrenme fırsatı var.

Her birinde askerlerden birini kontrol edeceksiniz ve bu sayede birçok zorlu savaştan geçme fırsatı bulacaksınız.Geçiş sırasında uygun zorluk seviyesini seçin.

Oyun tarzınıza en uygun taktikleri kullanın. Uzun menzilli saldırılara odaklanıp keskin nişancı tüfekleri kullanabilir veya yakın dövüşte düşman kuvvetlerini ağır ateşle yok eden yenilmez bir makineli tüfekçi olabilirsiniz. Ancak tüfeği tercih etseniz bile sürekli ilerlemeyi unutmayın çünkü düşmanlar cephaneniz bitene kadar size tekrar tekrar saldırmaya çalışacaktır. Görev hedeflerini unutmayın.

Call of Duty: Roads to Victory oynamak ilginç olacak çünkü alışılmadık görevler var; örneğin, geçici olarak ağır bir bombardıman uçağında savaşçı olacak ve ağır makineli tüfekle düşman uçaklarını vuracaksınız.

Oyunda ilginç vakit geçirmek için tek yapmanız gereken Call of Duty: Roads to Victory'yi indirip yüklemek, bundan sonra artık İnternet bağlantısına ihtiyacınız olmayacak.

Call of Duty: Roads to Victory ücretsiz indir, ne yazık ki işe yaramıyor. Oyun, geliştiricilerin resmi web sitesinden veya bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek satın alınabilir. Piyasaya sürülmesinden bu yana çok zaman geçtiği için şu anda fiyat oldukça düşük.

Hemen oynamaya başlayın ve üç harekatı da tamamlayarak düşman ordularını mağlup edin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more