Yer imleri

Tanrıların çağrı

Alternatif isimler: Tanrıların çağrı

Gods & ndash oyun Çağrı; Bir multiplayer strateji bir online oyundur.

Tanrıların oyun Çağrı Online & nbsp; bir tanrı tarafında durmak ve ordusunu toplamak. Birlikte orduyla macera arayışı içinde gitmek!

Aşağıdaki gibi

Tanrılar kayıt Call:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; internette Tanrıların oyun Call of siteyi bulun.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; web sitesi linki & laquo oturum açma formu altında ana sayfada Tıklayın Yeni köşe ? & raquo kadar şarkı için buraya tıklayın;.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bu kayıt formunu göreceksiniz.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; adınızı yazın. Üç yirmi beş karakterden oluşmalıdır.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; özel bir şifre ile gel. Bu altı ile yirmidört karakter olmalıdır.

, 6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bir sonraki hücreye şifrenizin onaylayın.

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sonraki satırda e-posta adresinizi yazın.

8. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Kayıt & raquo; butonu ve laquo tıklayın;. Web sitesinde kaydederken onun politikaları ve tüm kuralları ile katılıyorum.

IOS 4:

Tanrıların oyun Çağrı bilgisayarınızın aşağıdaki parametreleri olduğunu göstermektedir. 0 veya daha yüksek.

Ayrıca, iPhone, iPod touch ile bu oyun sovestima.

nbsp;

üç sınıflarından birini seçebilirsiniz Gods Çağrı oyna:

1. Elfler. Onlar birimleri maharet% 5 bonus vardır. Cömertlik, lütuf - Elfler uzun geçmişi her zaman doğuştan nitelikleri aziz etti edilir. Onların ırkının hayatta kalma cinlerin işgali tehdit bile, insanlara ile bir ittifak kurdu. Onlar savaşı kazandıktan kısa bir süre sonra, onların eski yerlerine geri döndü.

2. İnsanlar. Bu sınıfta saldıran birimlere% 5 Bonus yoktur. Testlerin sonsuz sayıda olmasına rağmen, insanlar azim ve cesarete sahip. Nihai adalet inanç ile, onlar her yoğun mücadele ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Böylece inanılmaz gücünü gösteren, ölüm umurumda değil. Ancak, şeytanların beklenmedik işgali insan uygarlığının refah ve parlaklık tahrip ve insan acı uçuruma attı. Neyse ki, zor insanlar yarış zafer ve ihtişamı yeniden çabalarını terk asla.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; öldü. Onlar hayati birkaç için% 5 bonusu var. Acımasız ve sert, özellikle büyük bir askeri deneyime sahip, daha esnek ve güçlüdür. Birkaç kudretli kahramanların ortaya çıkması, onların ırksal gençleşme önermek gibi görünüyor. Aslında, aşırı hırs, tabii ki, intikam adına yeni bir savaşa yol açacak. Son olarak, ölü ömrünü etkileyecektir.

Her ırk 30 Yanal kadar kendi benzersiz bir başlangıç ​​alanı yok. Herhangi bir ırk Regina Deorum ulaşan herhangi bir bölgeyi ziyaret edebilirsiniz.

Tanrıların Çağrı, kaydolduktan sonra hemen oynayabilirsiniz. Seçtiğiniz Tanrı'nın tarafında savaşmak gönderilecektir!

Tanrılar Online ve ndash

Çağrı; Sadece kendi adına ilginizi çekebilecek bir oyundur. Ama yine de çok ilginç şeyler Tanrıların oyun Call of doludur.

macera, strateji ve kanlı savaşları bu inanılmaz dünyasına dalın.

nbsp;

Online nasıl Tanrıların oyun Call of hakkında bilgi almak için bu fırsatı kaybetmek ve eğlenceli bir sürü alamadım!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more