Yer imleri

Sanayi Kaptanı

Alternatif isimler:

Captain of Industry oynamak isteyeceğiniz ekonomik strateji oyunu. Oyunda kaliteli 3d grafikler bulacaksınız. Müzik zevkle seçilmiş, seslendirme tatmin edici değil.

Oyun kıyametin bir sonucu olarak insan uygarlığının çökmesiyle başlıyor. Hayatta kalan küçük bir grupla birlikte bir gemi sürerek adaya giriyorsunuz.

Oyunu kontrol etmenin tüm inceliklerinin gösterileceği küçük bir eğitim sizi bekliyor.

Sonraki göreviniz:

  • Ana kamp oluştur
  • Minerallerin ve diğer kaynakların çıkarılmasını tesis edin
  • Gerekli ürünlerin üretimine başla
  • Kayıp teknolojileri inceleyin ve uygulayın
  • Filoyu kullanarak diğer hayatta kalanları bulmaya ve kurtarmaya çalışın

Oyun pek sıradan değil. İçinde geliştiriciler ayrıntılara büyük önem verdiler.

Captain of Industry oynaması çok ilginç, oyun bağımlılık yapıyor.

Herhangi bir binanın inşası, bir nesneyi sürükleyip kareye yerleştirmekle sadece birkaç tıklama değildir. Tüm küçük şeylerle ilgilenmelisin. Örneğin, bu bir fabrika ise, zaten zarar görmüş bir ekosistemi yok etmemek için temizleme sistemli bir bacaya ihtiyacınız olacaktır. Bir üretim boru hattının nasıl inşa edileceğini düşünmemiz gerekecek. Ek olarak, üretim tesislerinin bakımı ve hammadde tedariki için ekipmana ihtiyaç duyulacaktır.

Tüm teknolojiler aynı anda mevcut değildir, kaybolan becerileri geri yüklemek için çok uğraşmanız gerekecek. Kaybettiğiniz bilgileri yeniden edindikçe, yeni binalar, daha verimli teknik çözümler ve yeni ekipmanlar sizin için kullanılabilir hale gelecek.

Fabrikalar ve kaynak çıkarma, yönettiğiniz ekipten insanları istihdam eder. Hepsinin barınma, eğitim görebilecekleri eğitim tesisleri ve boş zaman ve eğlence için binalara ihtiyacı olacak. Neyin acil olduğuna ve neyin bekleyebileceğine karar vermeniz gerekecek. Büyüyen bir şehrin nüfusu için iyi koşullar yaratmaya çalışın çünkü mutlu insanlar çok daha verimli öğrenir ve çalışır.

Yeni bir yere yerleştikten sonra, küçük köyünüz gerçek bir kasaba gibi görünecek.

Diğer hayatta kalan gruplarını aramak için bir gemi göndermeye değer. Sonuçta, belki de lider konusunda o kadar şanslı değiller ve yardıma ihtiyaçları var ve şehrinizin daha fazla büyüme ve refah için yeni sakinlere ihtiyacı var.

Bu göründüğü kadar güvenli bir aktivite değil. Yolculuk sırasında korsanlar geminize saldırabilir, çünkü hayatta kalanların tümü gelişme yolunu seçmedi ve kayıp medeniyeti geri getirmeye çalışmıyor, kesinlikle başkalarından zorla mal almak isteyenler olacak.

Bu nedenle, bir gemiyi kurtarma veya keşif görevine göndermeden önce zırhını geliştirmeye ve silahlarla donatmaya özen gösterin. Ancak bu durumda, korsanlar ona saldırmaya cesaret edemeyecekler ve cüret etseler bile, filonuza yapılan saldırının kendi hataları olduğunu çabucak anlayacaklar.

Captain of Industry'yi PC'ye ücretsiz indirme maalesef hiçbir yolu yok. Oyun Steam'den veya resmi web sitesinden satın alınabilir.

Oyunu hemen yükleyin ve uygarlığın ölmesine izin vermeyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more