Yer imleri

Araba Arabayı Yiyor 2

Alternatif isimler:

Car Eats Car 2, başarılı yırtıcı araba oyununun devamıdır. İnanılmaz derecede renkli 2d grafikler, bir çizgi film izliyormuşsunuz izlenimi veriyor ancak aynı zamanda ana karakterleri de kontrol edebiliyorsunuz. Oyunda eğlenceli müzikler bulunmakta ve seslendirmeler kendine has bir tarzda yapılmıştır.

Burada yönetim zor değil ve bu oyunları ilk kez oynuyor olsanız bile kısa bir öğretici sayesinde her şeyi hızlı bir şekilde çözeceksiniz.

İşte sevilen oyun serisinin ikinci bölümü. Daha da ilginç olacak.

Oyunda seni bekliyor:

  • 35 yepyeni seviyeler
  • Makineyi yükseltmek için daha fazla fırsat
  • Yeni sinsi düşmanlar

Ve tabii ki, zorlu yarışmalarda kazanılan pek çok zafer!

Oyuncunun önündeki görev kolay değil, sadece mümkün olan en kısa sürede bitiş çizgisine gelmeniz gerekmiyor. Yol boyunca, rota üzerinde yarışçıları bekleyen etçil arabalarla mücadele etmeniz gerekecek. Ek olarak, yarış sırasında pistin etrafına dağılmış olabildiğince çok madeni para ve kristal toplamaya çalışmalısınız. Bitiş çizgisine ulaşamasanız bile üzülmemelisiniz, yolculuk sırasında toplanan paralar sayesinde arabanın gerekli parametrelerini iyileştirebilecek ve ardından denemeye devam edebileceksiniz.

Yükseltme yaparken, parametrelerden hangisinin daha büyük bir etki yaratacağına karar verin, bazen hız veya tank kapasitesi ve bazen de daha güçlü silahlar olabilir. Hangi parametrelerin iyileştirileceği yalnızca size bağlıdır ve bunun için yeterli paranız varsa belki de hepsi aynı anda.

Arabanın parametrelerini maksimize ettiğinizde oyun bitmiyor. Geliştirilmiş performans sayesinde, yarışlara katılarak daha güçlü bir araba satın almak için gereken miktarı hızla biriktirebileceksiniz. Minimal iyileştirmelerle bile, daha yüksek sınıf bir araba daha güçlü olacak ve onu güçlendirerek oyunda daha da ilerleyebileceksiniz.

Oyunda hem oyuna davet ettiğiniz arkadaşlarınızla hem de dünyanın dört bir yanından tanımadığınız oyuncularla rekabet etme şansına sahip olacaksınız. Bu yolculuklar sabit bir internet bağlantısı gerektirir.

Arena, yırtıcı arabalar için bir savaş alanıdır ve bu yarışmada yalnızca bir kazanan olabilir.

Her şeye arabanın gücü karar vermez, çok şey sürücünün becerisine bağlıdır, eğer yetenekli bir yarışçıysanız, arabanızın performansı rakibin arabasından daha düşük olsa bile kazanabilirsiniz.

Ziyaret ettiğiniz için günlük ve haftalık ödüller almak istiyorsanız, her gün en az birkaç dakika oyuna bakmaya çalışın.

Car Eats Car 2 oyununu ücretsiz olduğu için ücretsiz oynayabilirsiniz. Ancak daha hızlı ilerlemek istiyorsanız oyun içi mağazayı ziyaret edin. Oyunun para birimi veya gerçek para için, orada yararlı öğeler alacaksınız. Gerçek parayla alışveriş yaparak, geliştiricilere oyunu yaratma çabaları için teşekkür edeceksiniz.

Car Eats Car 2'yi Android'de ücretsiz olarak indirmek zor olmayacak, bu sayfadaki bağlantıyı takip etmeniz yeterli.

Hemen oyunu yükleyin ve arabanızı tehlikeli bir yolda en vahşi hale getirin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more