Yer imleri

Katliam

Alternatif isimler: Katliam

Carnage Online & ndash; ücretsiz online rol yapma oyunu (MMORPG), burada tüm mücadeleler ve entrikaların ağırlıklı botlara arasında insan arasında gerçekleşecek ve olmayacak ortaçağ kaynayan tutkular.

Online oyun Carnage herhangi bir tarayıcıda mevcut müşteri kurulum ve oyunlar gerektirmez. & Nbsp;

sadece Carnage çevrimiçi kayıt gerekir oyun başlamak için: kayıt 2 yolu vardır.

ilk önerilen sosyal ağlarından biri (VKontakte, Facebook, Mail'de bir hesap kullanarak gereğidir. ru, Twitter, sınıf arkadaşları)

Kayıt & raquo;

İkinci ve laquo tıklayarak sitesinden doğrudan; Açılan pencerede cinsiyetinizi ve beş ilde (Lu Morion, Sarkel, Çapa, Aurora) birini seçin. Ardından istediğiniz adınızı ve parolanızı girin ve ardından anlaşma kuralları kabul ve ahşap askerleri ile bir eğitim mücadele geçmek isteyecektir iletişim kutusunda uygun alan kodu (koordinatları) tahrik. Eh, hepsi Carnage Kayıt tamamlandıktan oyunda var.

nbsp;

Oyunda, size karakter için seçebilirsiniz iken

, seçim oyunu olduğunu yeterince büyük ve çeşitlidir. Erkek ve kadın karakter ek olarak, (gerçek parayla satın alınabilir oyun para biri) sestertii için satın alabileceğiniz isimler vardır. Sestertius hariç Carnage online oyun başka bir oyun para, henüz florin vardır.

nbsp;

Güç, Dexterity, içgüdü ve canlılık:

oyuncu karakteri birkaç temel özelliklere sahiptir. Bir görüntü seçildiğinde ne bağlı, silah ve mühimmat farklı türde sunulacak. Kask, Yumruk, Zırh, pantolon, Omuzlar, eldiven, kalkanlar, kemer, çizme, bıçak, kulüpleri, kılıç, balta ve daha fazlası: İşte bunlardan bazılarıdır. Oyun silah ek olarak, halen çeşitli sihirli iksirler bulunmaktadır.

özel beceriler nedeniyle, karakter balıkçılık, el sanatları ve simya meşgul olabilir.

nbsp;

özel bir lisans için belli bir meslek alabilirsiniz online oyun Carnage oynayın. Mevcut lisanslı meslek:

Paralı & ndash; Bu en tehlikeli ve talep ticaret;

Tüccar & ndash; Bu mesleği toplu olarak kıt malları satın almak ve uygun şartlarda bazı finansal işlemler yapmanızı sağlar

rahip & ndash; Mesleğin temel görevleri, tapınakta düğün yapmak;

Mentor & ndash; Mesleğin görevi, oyun-so-dostu dünyayı başlayanlar yetiştirmek

Doktor & ndash; Bu meslek size şifa meşgul sağlar.

& nbsp; & nbsp;

Carnage online oyun oyun hangi aracılığıyla yerlerde büyük bir çeşitlilik varlığında online Carnage çok heyecan verici olacak.

oyun ihale (ticaret) Exchange (dükkanda satılan ticari standart öğeler), tamir atölyeleri (eğer yıpranmış şeyler onarabilirsiniz), Temple (yer dua ve gibi binalar ve yapılar vardır törenler), Town kayıt klan var Hall () ve hastane (siz) sağlığınızı iyileştirebilir.

Buna ek olarak, oyun zindan, birçok tehlike ve gizemli yaratıklar olduğunu. Ve bu macera ek olarak, garip bir keşif orada bulunabilir, daha da ilginç olacak. Zindanda maksimum başarıyı elde etmek için, bir ekip (en az 5 kişi) gitmek gerekir.

Ve birçok maceralar varlığı oyun Carnage daha fazla renk ekleyin.

nbsp;

Şimdi savaşı:

ilk seviye komuta kavgalar ve ndash sunulacak den; birkaç müttefikleri ve düşmanları ile savaşıyor, ve ikinci seviyesinden, sen kaotik savaşlar katılabilir - Katılımcıların sınırsız sayıda bir savaş. Gruplar müttefik ve düşman otomatik olarak dağıtılır.

savaş konvansiyonel ve kanlı ikisi de olabilir. Kanlı savaşta zafer durumunda, her zamankinden daha birkaç kat daha fazla deneyim almak mümkündür, ancak zararına, yaralanma riski büyüktür.

nbsp;

Dördüncü düzeyde, mevcut Bağımlılık (ışık ya da karanlık yolu) 'dir.

Işık, Sipariş, Kaos ve karanlık:

Dört Bağımlılık vardır.

Her Bağımlılık temelde, özellikleri, karakter ve özellikler farklı davranış ve ilişkilerin karmaşık bir sistem sunmak. & Hellip; & Nbsp; - anlayış duyguları, tutkuları, eylemlerin her doğasında bütün set, hayır, iyi veya kötü eğilimleri iyi ve kötü eğilimleri Orada mesafesindedir. Hakikati ve deneyim kazanmak için sadece farklı yolları vardır, herkes bulmak ve mücadele etmeye hakkına sahiptir. & Nbsp;

nbsp;

Carnage klan birinin parçası olabilir oynayın. Sen Guild ve hizipler seçebilirsiniz ve Forum varlığı tartışmak menzilli konular bir fırsat sunuyor.

Genel olarak, oyun dikkat çekicidir. Ben sadece Carnage kaydol gerekiyorsa, Carnage oynamaya başlamak için hatırlatmak. Oyun keyfini çıkarın!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more