Yer imleri

karikatür şehir 2

Alternatif isimler:

Cartoon city 2, çiftlik unsurları içeren ilginç bir şehir planlama simülatörüdür. Oyun Android çalıştıran mobil cihazlarda oynanabilir. Grafikler karikatürümsü, parlak ve renkli olup iyi ayrıntılara sahiptir. Oyunun sesi iyi, müzik neşeli ve genel atmosfere uyuyor.

Cartoon city 2'de göreviniz, içinde yaşayan insanlar için tüm olanaklara sahip olacak müreffeh bir şehir inşa etmektir. Ayrıca nüfusa yiyecek, giyecek ve diğer gerekli malzemeleri sağlamak için bir taşra çiftliğinde ürün üretimiyle meşgul olacaksınız.

Oyun tamamen gerçekçi gibi durmuyor ancak herkesin eğlenceli vakit geçirmesine olanak tanıyacak. Kontroller karmaşık değil, geliştiricilerin hazırladığı ipuçları sayesinde anlaşılması zor olmayacak.

Oyun sırasında yapacak birçok farklı şey bulacaksınız:

  • Konut binaları, sinemalar, mağazalar, okullar ve oyun alanları inşa etmek
  • Yol inşa etmek
  • Zengin bir hasat elde etmek için çiftlikteki tarlalara ekin
  • Evcil hayvan edinin ve bakımını yapın
  • Fabrikalar ve atölyeler inşa edin, üretimi hızlandırmak ve daha fazla kar elde etmek için bunları iyileştirin
  • Sanat objeleri ve dekoratif unsurlar yerleştirerek alanı dekore edin
  • Vatandaşların ihtiyaçlarını takip edin ve onlara ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamaya çalışın, metropolünüzün bütçesi buna bağlı

Cartoon city 2'de Android'de yapacaklarınızın kısa bir listesi.

Oyun sizin için sonsuz olasılıkların kapılarını açıyor.

İnşa edilen şehrin nasıl bir görünüme sahip olacağı yalnızca size bağlı. Binaları istediğiniz gibi düzenleyin, yolları tasarlayın. İskele ve havaalanı yapın, tek bir büyük yerleşim yeri bile bu tesisler olmadan yapamaz.

Çiftliğe dikkat edin, şehrin kalkınmasında kullanılabilecek istikrarlı bir gelir elde etmenize yardımcı olacaktır.

Cartoon city 2'yi oynamak, ekonomiyi geliştirip kârınızı artırana kadar en başta zordur. Her şeyi bir kerede inşa etmek için acele etmeyin, önce hangi nesnelere ihtiyaç duyulduğunu belirleyin. Gücünüz yetene kadar bölgeyi dekore etmeyi ertelemek daha iyidir.

Oyuna her gün giriş yapın ve giriş yaptığınızda günlük ve haftalık hediyeler kazanın.

Tatiller ve önemli spor etkinlikleri sırasında oyun, benzersiz ödüller sunan temalı etkinliklere ev sahipliği yapar. Tatil yarışmalarına katılmak için otomatik güncelleme kontrolünü devre dışı bırakmayın.

Oyun içi mağaza bulunmaktadır. Yararlı öğeler, eksik kaynaklar ve dekorasyonlar satın alabilirsiniz. Ürün yelpazesi her gün güncellenmektedir. İndirim günlerinde birçok ürün indirimli olarak satılmaktadır. Satın alma işlemlerini oyun içi para birimini veya gerçek parayı kullanarak ödeyebilirsiniz.

Oynamak için sürekli bir İnternet bağlantınızın olması gerekir. Modern dünyada mobil operatörlerin kapsama alanı dışında neredeyse hiçbir yer kalmadı, dolayısıyla her yerde oynayabilirsiniz.

Cartoon city 2, bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Küçük bir köyü gerçek bir metropole dönüştürmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more