Yer imleri

Castlevania: Lords of Shadow

Alternatif isimler: Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow pc - büyük bir proje, bir slasher olarak karakterize bir tür. Oyun geliştiricisi ünlü şirket MercurySteam yapılmış ve projenin sürüm hiçbir az ünlü Konami üstlenmiştir. Ünlü oyun tasarımcısı Hideo Kojima da bu başyapıtı oluşturulmasında katıldı gibi, şüphe kalır - oyun gerçekten görülmeye değer bir şeydir. Bundan önce, oyun PlayStation ve X-BOX için sadece mevcut değildi, ama çok uzun zaman önce, dünya çapında oyuncular bu önemli olay kutladı - Castlevania yayımlanmıştır: Gölge PC sürümü Lords.

Bu oyun dünyanın her köşesinden, bir an için fazla 27 yıl içinde onun zamanında bilinen proje Castelvania, canlanma bir tür! Geliştiriciler bir mucize yapmayı başardı - iyi bir oyun RPG, 2D yapılmış, zaten dünya çapında milyonlarca oyuncu dikkatini çekti ve oldukça eleştirmenlerden eleştiriler kazanmıştır mükemmel, haşıl, yapmak başardık.

Bizim Castlevania devam: Gölge yorum Lords, sadece önceki projede olduğu gibi, eylem Ortaçağ ilk günlerinde burada başlar, dikkat edilmelidir. Oyunun başından itibaren hikaye Belmont klan ve efsanevi Dracula arasında kan savaşı alışverişini bilinen hatırlattı. Oyunun kahramanı - Gabriel Belmont. Gösterildiği Castlevania gibi: Gölge arsa Lords, Gabriel Dracula kendi kişisel motifleri yapmak yok karanlık güçler vampirlerin arazi kurtulmak için arzu sadece yönetir. Efsaneye göre, Dracula Lady Belmont ölümünden sorumlu olduğunu, ve şimdi Gabriel ölü sevgili dönmek için umut erime, onun ölümünün intikamını almak için can atar.

Gölge oyunu Lords çünkü yakın ve uzak savaşları tutmanın mükemmel Geliştirilen sistemin ilginç:

Birçok oyun oybirliğiyle Castlevania, beyan. Işareti ve oyunun geliştiricileri bu yönü, muharebeyi güncellenen taslağın ana noktaların birini çağırarak.

Ayrı, birkaç kelime, ben mükemmel dengeli bir oyun projesi hakkında söyleyebilirim. Niteliksel akıllı misyonlar ve sayesinde hileler oyunu sadece muhteşem aksiyon olur gerçekleştirin. Öncesinde oyunun liderleri ve patronları ile kavga çok sayıda bekliyor (ve bugün ne fazla ne de yaklaşık yirmi daha az). Eğer Castlevania yönetmek kez: Gölge download Lords, sen dev buz devleri ve inanılmaz boyut vampirler, ölümsüz ve orklar ile karşılamak zorunda kalacak - bir kelime, sadece bıkmak zaman olmayacaktır!

Ve, tabii ki, bu tarz başka bir oyun gibi, onun karakterini geliştirmek ve onun mücadele beceri ve korunmasını geliştirmek, silah geliştirmek ve savaş kendi benzersiz stratejileri geliştirmek zorunda.

Yukarıda doğruluğunu tespit etmek için, Castlevania için görebilirsiniz: Gölge Video römork Lords, o zaman bu oyunda kendinizi denemek isteyeceksiniz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more