Yer imleri

Castlot

Alternatif isimler: Castlot

Oyun Kastlot & ndash; Rol oynama 6. yüzyılda antik dünyaya aktarabilirsiniz strateji unsurları ile muhteşem bir oyun. Sen acımasız Anglo-Sakson savaş ne kendi cilt, deneyim mümkün olacak. Geçmiş yıllarda yöneticilerinin gibi, inşa etmek ve onların şehir güçlendirmek gerekir. Senin görev başında geçersiz şaşkın, ama onun altyapısını inşa küçük bir kasabaya soluk ve gürültülü sakinleri & ndash ile dolu etmek; Bu çağırıyor. Güvenilir bir kale duvarları korumak & nbsp bilerek; Bu kanlı savaşta güvenebilirsiniz. Oynat Castlot & ndash; müthiş düşmanlarına karşı savunma aracı ve yakalamak için saldırı baş döndürücü gerçekleştirin. Otur ve baş değmez kesinlikle talihsizlik aşağı düşecek kadar pasif bekleyin. Bunları tahmin ve iyice hazırlanmak için denemek için daha iyidir. Senin kentin ekonomisi uygun bir seviyede olduğundan emin olun, kaynakların farklı türde aittir ve güçlü, iyi eğitilmiş bir ordu komuta edilecek.

Oyunda kayıt, ortaçağ maceralar yaşamaya için Castlot . & Nbsp; Herhangi bir sorun sizi durdurmak olduğunu hızlı bir şekilde korkmadan heyecan verici dünyasına girebilirsiniz. Oyunu Castlot sistem gereksinimleri kaprisli değil, onlar gerçekten çok az şunlardır:

 • İşletim Sistemi , Windows
 • Herhangi bir tarayıcı
 • Flaş bir oyuncu
 • kartı

ve o Castlot Kayıt zaman alıcıdır. Sadece şu bilgileri girmeniz gerekir:

  1. giriş
  2. Şifre
  3. e-mail

basılması & laquo; Kayıt & raquo; Oyunun kurallarını kabul ederken.

işini başlatmak yardımcı geymleya kilit noktaları anlamak için. İlk görevini yerine getirirken, bazı deneyim olsun. Sonra ister size sadece temel talimatları karar ya da daha fazla almak mümkün olacak. Artan ilk başlık ve ikinci doğrudan yarar. Ek görevler yürütülürken memnuniyetle kendi kalelerini rafine kullanım bulacaksınız değerli kaynakların olsun ödüllendirmek.

kendi eşyalarını görmek istiyorum düşünün. O ana bina ve ndash inşa; Senato kendi topraklarında askeri tesisler, konutlar ve diğer binalar yerleştirebilirsiniz. Evler sakinleri doğru donatılmalıdır. Konfor ile insanları yerleştirmek için çalışın. Sonuçta, insanlar & ndash; Sizin ana zenginlik. Işçi ve askerler olmadan bu tehlikeli dünyada ulaşmak mümkün olmamıştır. Onun konuların saygısını kazanmak ve onlar size bağlılık söyleyecektir.

Ana kaynaklar bu teklifler Castlot online oyun:

 • tane
 • İndeksi
 • , demir
 • taşı

de Altın ve sihirli iksir ve Diamonds gibi oyun para bu tür vardır. Tahıl, ahşap, demir ve taş akışını sağlamak amacıyla, bunların üretiminde uzmanlaşmış tesisleri inşa etmeliyiz. Bunu yapmak için, ancak, öncelikle belli bir bölgeyi yakalamak gerek. Kareler & raquo; örneğin gerekli ve laquo kazanmak için; kuzeybatı tarafında, sıkıca amacına ile kalem gönderilmesi gerekmektedir. Bina ayıklanıyor kalıcı gelir sağlayacak ve bu sefer altın almak için bir misyon yapmak mümkün olacak. Tabii ki, bazı durumlarda, hiçbir kambur daha temel bir hırsızlığa gereklidir. Senin vicdanın eziyet etmez edelim. Bunu yapmak için gidiş değildir eğer Sonuçta, bu rakipler kek parçası coveted değildir ve kurtulmuş olacak anlamına gelmez. Oyun için para olarak, konvansiyonel yöntemlerle sihirli iksir alabilirsiniz, ama elmas gerçek kullanılabilir. Edinimi cimri değil, elmas tugovato var.

bir oyun Castlot çok daha kolaydır eğer doğru düzeyde eğitim. Düzenli Avalon, gerekli eğitimi evini ziyaret edin. Mükemmel bazen güçlü rakibini üzerine kazanabilirsiniz ordusunu lider, bilim hakim oyuncu, ancak bu anlayışlı.

iyi bir mühimmat unutmayın. Zırh mağazasında satın almak ya da arenada kazanılan, ancak silah edinimi için yaptığı demirci ziyaret deneyimli bir usta açmak için gereklidir. PvP sistemi halen çok güçlü bir silahtır kullanılan haritalar vardır. Kartlar becerileri, yetenekleri ve savaş elemanları sizin için kullanılabilir. Bu tür avantajlarından yararlanmak için fırsatı kaçırmayın.

Birçok tarayıcı projelerinde gibi Castlot ligde bir rol oynayabilir. Lig & ndash; tek şefi vesayeti altında birkaç düzine oyuncuların bir dernek. Varolan lig katılmak veya kendi oluşturmak için seçeneğiniz vardır.

Sezgisel bir arayüz, ilginç bir komplo, oyuncular sık ​​sık sitesini ziyaret etmek için oyun geliştirmek için fırsat var. Bu sizin en sevdiğiniz günlük eğlence haline gelebilir. Deneyin ve bu oyun mükemmel nasıl bağımlılık kendiniz görün. Size başarılar diliyorum harika kalır!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more